پخش زنده مراسم Galaxy Unpacked 2023 سامسونگ (تمام شد)

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
مراسم Galaxy Unpacked 2023 سامسونگ

اگر از طرفداران گوشی‌های تاشوی سامسونگ هستید، باید بدانید که غول فناوری کره جنوبی قصد دارد طی مراسمی در تاریخ ۴ مرداد از نسل جدید گوشی‌های تاشوی خود رونمایی کند؛ گلکسی زد فلیپ ۵ و گلکسی زد فولد ۵ که از همین حالا طرفداران پر و پا قرصی دارند.

مثل همیشه، سامسونگ تغییرات ریز و درشتی برای نسل جدید این گوشی‌های تاشو در نظر گرفته که بر اساس شایعات اصلاح و بهبود لولای نمایشگر و عملکرد تاشوندگی از جمله مهم‌ترین آن‌هاست. به غیر از این موضوع، شایعات دیگری هم در مورد گوشی‌های گلکسی زد فولد ۵ و گلکسی زد فلیپ ۵ منتشر شده که همگی را می‌توانید از این مقاله مطالعه کنید.

اما گوشی‌های تاشو، تنها محصولاتی نیستند که در مراسم Galaxy Unpacked 2023 رونمایی می‌شوند. بر اساس اخبار منتشر شده، سامسونگ در این مراسم از نسل جدید ساعت‌های گلکسی واچ خود، شامل گلکسی واچ ۶ و گلکسی واچ ۶ کلاسیک هم رونمایی به عمل می‌آورد که کلیه اخبار و شایعات مرتبط با این دو ساعت را هم می‌توانید در این مقاله بخوانید.

و در نهایت، به تبلت‌های پرچم‌دار سری گلکسی تب S9 می‌رسیم که جانشین مدل موفق تب S8 به شمار می‌آیند و قرار است با بهبودهای فراوان و ویژگی‌های ارتقاء یافته به بینندگان مراسم در سراسر دنیا معرفی شوند.

دیجی‌کالا مگ، مثل همیشه این مراسم را به طور زنده در صفحه اینستاگرام خود و همین صفحه پوشش خواهد داد. شما می‌توانید در تاریخ ۴ مرداد و ساعت ۱۴ به وقت تهران، مراسم زنده سامسونگ را با اجرای مهدی شجاری و صدرا مخملی تماشا کنید.

راهنمای خرید گوشی موبایل
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما