تاریخ رونمایی از گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ لو رفت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی زد فولد 6

هفته‌های اخیر بازار شایعات و افشاگری‌های مربوط به رویداد تابستانه‌ی آنپکد سامسونگ داغ بوده است. در مورد محصولاتی که قرار است در این رویداد معرفی شوند جزئیات بسیار زیادی فاش شده و حالا می‌توانیم به تاریخ برگزاری مراسم رونمایی از گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ هم بپردازیم.

ایوان بلس که یکی از معروف‌ترین افشاگران دنیای موبایل محسوب می‌شود، در شبکه اجتماعی ایکس یک فایل Gif را منتشر کرده که به نظر می‌رسد بنر رسمی رویداد آنپکد سامسونگ باشد. بر اساس این بنر، قرار است جدیدترین گوشی‌های تاشوی سامسونگ در تاریخ ۱۰ ژوئیه (۲۰ تیر) رسما رونمایی شوند.

گلکسی زد فولد 6

در این میان، سایه‌هایی که جعبه‌ی در حال چرخش نشان می‌دهد، نماد گلکسی AI و همچنین برج ایفل را ایجاد می‌کند که با شایعات قبلی مربوط به برگزاری این مراسم در پاریس همخوانی دارد.

سایر گجت‌های مراسم آنپکد سامسونگ

همانطور که احتمالا می‌دانید، در این مراسم قرار نیست فقط گلکسی زد فولد ۶ و زد فلیپ ۶ رونمایی شوند و در کنار آن قرار است از ساعت‌های هوشمند جدید و حلقه هوشمند جدید هم پرده‌برداری شود. به طور مشخص باید به گلگسی واچ ۷ و واچ ۷ اولترا اشاره کنیم که گجت دوم رقیب مستقیم اپل واچ اولترا ۲ خواهد بود. از سوی دیگر حلقه هوشمند گلکسی رینگ قرار است در این مراسم رسما معرفی شود.

منبع: Android Authority

راهنمای خرید گوشی موبایل


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما