گلکسی واچ ۶ ممکن است نمایشگر منحنی داشته باشد

۴ اسفند ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
گلکسی واچ 6 نمایشگر منحنی

اینطور که به نظر می‌رسد سامسونگ می‌خواهد گلکسی واچ ۶ را با نمایشگر منحنی به جای تخت راهی بازار کند.

یکی از معروف‌ترین افشاگران حال حاضر دنیای فناوری که غالبا هم در افشای اطلاعات مربوط به محصولات سامسونگ فعالیت می‌کند یعنی Ice Universe به تازگی اطلاعاتی را در رابطه با ساعت هوشمند گلکسی واچ ۶ منتشر کرده است. اگرچه این خبر در حد یک شایعه بوده و هنوز توسط خبرگزاری‌های معتبر و موثق تأیید نشده اما افشاگر یادشده هم یک منبع موثق است که معمولا خبرهایش درست از آب در می‌آیند.

سامسونگ قصد تابستان امسال به احتمال زیاد در کنار گوشی‌های تاشوی گلکسی زد فولد ۵ و زد فلیپ ۵ از ساعت‌های هوشمند سری واچ ۶ هم رونمایی کند. طبق گفته‌های Ice Universe، سامسونگ شاید تصمیم بگیرد طراحی ظاهری این ساعت هوشمند را دستخوش تغییراتی کند به این صورت که شاید فکر استفاده از صفحه‌ی تخت را از ذهن خود بیرون کند. استفاده از طراحی منحنی باعث می‌شود ساعت هوشمند نه تنها ظاهر زیباتری داشته باشد بلکه کار کردن با آن هم لذت‌بخش‌تر خواهد بود. هرچند این موضوع تا حدی به سلیقه‌ی کاربران هم مربوط می‌شود.

گلکسی واچ اکتیو 2 با نمایشگر منحنی

گلکسی واچ اکتیو ۲ با نمایشگر منحنی

با تغییر طراحی گلکسی واچ ۶ باید انتظار داشته باشیم این محصول شباهت زیادی با گلکسی واچ اکتیو ۲ داشته باشد که یک شیشه‌ی منحنی در بالای نمایشگر آن به کار گرفته شده بود. گلکسی واچ اکتیو ۲ اگرچه برای چند سال قبل است اما با این حال همچنان از لحاظ ظاهری یکی از محبوب‌ترین ساعت‌ها محسوب می‌شود. لازم به ذکر است ساعت‌های هوشمند جذابی نظیر گوگل پیکسل واچ، اپل واچ سری ۶، ۷ و ۸ هم از طراحی منحنی بهره می‌برند.

ساعت‌های سری گلکسی واچ ۴ و ۵ از نمایشگری کاملا تخت بهره می‌برند و حتی ذره‌ای انحنا هم درون آن‌ها دیده نمی‌شود. البته در رابطه با دو مدل استاندارد از این دو سری صحبت می‌کنیم چون گلکسی واچ ۵ پرو و واچ ۴ کلاسیک به لطف حلقه‌ی سخت‌افزاری (در مدل ۴ کلاسیک) و فریم بالا آمده، کار کردن با صفحه را بسیار راحت‌تر و جذاب‌تر می‌کنند.

باید دید سامسونگ با اعمال این تغییر مهم در طراحی آیا می‌تواند کاربران خود را راضی نگه دارد یا خیر. طبق شنیده‌ها، به نظر می‌رسد یک سری قابلیت‌های نرم‌افزاری خوب هم به نسل جدید از ساعت‌های هوشمند سامسونگ اضافه خواهد شد، حال این قابلیت‌ها چه هستند و آیا قطعا شاهد آن‌ها خواهیم بود یا خیر در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

منبع: PhoneArena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه