Game of Thrones ممکن است پنج سریال فرعی داشته باشد

امیرحسین میرزایی ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۵:۱۵ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

فصل بعد سریال «بازی تاج و تخت» یا همان Game of Thrones، پایان نزدیک این سریال را گوش‌زد می‌کند. قرار است در سال ۲۰۱۸ میلادی، سریال بازی تاج و تخت به پایان برسد. در نتیجه جمعیت بزرگی که مخاطب این سریال هستند، احتمالا حسابی ناراحت خواهند شد. قرار است کتاب‌های بازی تاج و تخت ادامه داشته باشند، اما از بین این همه افرادی که سریال بازی تاج و تخت را می‌بینند، فکر می‌کنید چه درصدی حوصله‌ی خواندن کتاب‌ها را دارند؟

«جرج آر آر مارتین» (George R.R. Martin)، نویسنده‌ی رمان‌های بازی تاج و تخت، خبر خوبی برای طرفداران این مجموعه دارد. جرج آر آر مارتین در وبلاگ خدش نوشته است که از همین حالا، پنج قصه‌ی فرعی از مجموعه‌ی بازی تاج و تخت در حال ساخت است. در نظر داشته باشید که احتمالا تمام این پنج مجموعه، به سریال تبدیل نخواهند شد؛ چون ساخت این همه سریال، بدون شک نتیجه‌ی خوبی را در پی نخواهد داشت.

خالق بازی تاج و تخت نوشته است: “هفته‌ی پیش که به لس آنجلس رفتم، روی چهار فیلم‌نامه‌ی متفاوت کار می‌کردیم. زمانی که لس آنجلس را ترک کردم، این عدد به پنج رسیده بود. یک نویسنده‌ی دیگر هم اضافه کرده‌ایم. در حال حاضر پنج فیلم‌نامه برای قسمت‌های اول پنج مجموعه‌ی متفاوت داریم. چند عدد از این فیلم‌نامه‌ها ضبط خواهند شد و چند عدد از آن‌ها به یک سریال کامل تبدیل می‌شوند، هنوز مشخص نیست.”

تصور نمی‌کنیم ساخت این همه سریال و گسترش بدون برنامه‌ی بازی تاج و تخت، آن هم فقط به این دلیل که مخاطب دارد و می‌فروشد، نتایج خوبی داشته باشد.

منبع: Ubergizmo

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما