بازیگر کودک سریال «بازی تاج و تخت» چه سختی‌هایی را پشت سر گذاشت؟

۹ اسفند ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازیگر نقش آریا استارک

میسی ویلیامز، بازیگر بریتانیایی که در طول هشت فصل «بازی تاج و تخت» نقش آریا استارک را ایفا می‌کرد، اخیراً در مصاحبه‌ای با تایمز فاش کرده که به عنوان یک کودک، در حین ساخت این سریال چه سختی‌هایی را تحمل کرده است. او در ۱۲ سالگی برای بازی در نقش آریا استارک انتخاب شد و در سال ۲۰۱۹ و هنگام پایان سریال، ۲۲ ساله بود.

او در این باره می‌گوید: «من برای مدتی طولانی، احساس گم‌شدگی می‌کردم و در شناخت هویتم دچار تردید شده بودم و این باعث ناراحتی بسیار من بود. حالا خیلی وضعیتم بهتر شده. اما حتی برگشتن به آن دوران و توضیح فشاری که تحمل می‌کردم هم برایم ناخوش‌آیند و دشوار است.»

ویلیامز در این مصاحبه اشاره می‌کند که تلاش می‌کند تا به سایر بازیگران خردسال کمک کند از فشارهایی که ستاره‌شدن در سنین کم بر آن‌ها می‌گذارد عبور کنند و آسیب نبینند. او می‌افزاید: «من سعی میکنم چیزهایی که فکر می‌کنم واقعاً در این‌باره مفید هستند را به اشتراک بگذارم. نمی‌دانم چیز مفیدی دارم یا نه، ولی می‌دانم که آن‌ها حداقل این قابلیت را دارند که با من تماس بگیرند یا پیغام بفرستند.»

آریا استارک یکی از شخصیت‌های محبوب برای طرفداران «بازی تاج و تخت» بود

میسی ویلیامز در نقش آریا استارک

نقشی که میسی ویلیامز ایفا می‌کرد، شخصیتی بود که از قتل‌عام خانواده‌اش جان سالم به در می‌برد و شاهد قتل پدر، مادر، برادر و تعدادی از دوستان و مربیانش بود. آریا در این فضا آموخت که با تبدیل‌شدن به قاتلی بی‌رحم، از خودش حفاظت کند و بقایش را حفظ کند. او این کار را با سفر به وستروس طی یک نبرد انجام داد. آریا با موفقیت از نابودشدن خانواده‌اش، یعنی استارک‌ها، به دست لنیسترها فرار کرد و به عنوان یک آدم‌کش در خانه‌ی سیاه و سفید براووس آموزش دید تا از توانایی‌هایش برای گرفتن انتقام خانواده‌اش استفاده کند. پس از بازگشت به وستروس، او با از بین‌بردن نسل مردانه‌ی خانواده‌ای که به توطئه علیه استارک‌ها در عروسی خونین کمک کرده بودند، انتقام گرفت.

ویلیامز نقش آریا استارک را در رقابت با بیش از ۳۰۰ دختر دیگر به دست آورد. او بیشترین آموخته‌هایش در این پروژه را مدیون چارلز دنس(بازیگر نقش تایوین لنیستر) می‌داند و این‌طور می‌گوید: «چارلز دنس یک نقش‌برجسته در بازی تاج و تخت داشت. من از تماشای ایفای نقش او لذت می‌بردم و از موضوعاتی که او و کارگردان پیرامونش صحبت می‌کردند به وجد می‌آمدم.»

ویلیامز هم با این مصاحبه به تعدادی دیگر از همکارانش در پروژه‌ی سریال «بازی تاج و تخت» می‌پیوندد که رازهایی را از فشارهای غیرمعمول این پروژه فاش کرده بودند. کسانی چون کیت هرینگتون (جان اسنو) و برگزارکنندگانی چون دیوید بنیوف و دی. بی. وایس.  ویلیامز در حال حاضر در مجموعه‌ی «نگاه جدید» نقش خواهر طراح فشن مشهور، کاترین دیور را ایفا می‌کند.

منبع: CBR

راهنمای تماشای سریال
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه