بازی محافظان کهکشان مخاطب خود را روی ایکس‌باکس گیم پس پیدا کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
marvel's guardians of the galaxy

Guardians Of The Galaxy اثر استودیوی ایدوس مونترال (Eidos-Montréal) تاکنون از نظر فروش نتوانسته نظر کمپانی اسکوئر انیکس را جلب کند، با این حال اخیرا به لطف ورود به سرویس گیم پس شاهد رشد بازیکنان خود بوده است.

به تازگی کارگردان خلاقیت بازی یعنی ژان فرانسوا دوگاس بیان کرده است:

بازی Guardians of the Galaxy بی‌نقص نیست اما می‌تواند بهتر باشد. با این حال آیا یک تجربه‌ی عالی ارائه نمی‌دهد؟ آیا شبیه بازی‌های دیگری که امسال یا سال گذشته بازی کرده‌اید، بوده است؟ آیا ارزش زمان شما را دارد؟ من صادقانه می‌گویم که بازی ارزش تجربه کردن را دارد. تیم سازنده هر کاری که لازم و ممکن بوده برای موفقیت Guardians of the Galaxy در بازار انجام داده، اما ممکن است کافی نبوده باشد.

دوگاس اشاره کرد که شاید مشکل اصلی بازی عدم آگاهی عده‌ی زیادی از بازیکنان از وجود چنین اثری است.

با وجود اینکه ما می‌گوییم گروه نگهبانان کهکشان شناخته شده‌اند اما این هنوز یک آی‌پی جدید (در صنعت بازی‌های ویدیویی) است. ممکن است بسیاری از مردم حتی ندانند که این بازی حتی منتشر شده است یا ندانند که اصلا این بازی از چه قرار است.

نگهبانان کهکشان

مری دیمارل، کارگردان روایت بازی، افزود که سرویس گیم پس به طور خاص به افراد زیادی کمک می‌کند که بازی را پیدا و تجربه کنند. او گفت:

چیزی که من در حال حاضر دوست دارم این است که بازیکنان، به خصوص با سرویس گیم پس در حال تجربه‌ی این بازی هستند و لحظات خود را به اشتراک می‌گذارند. ما به ساخت بازی‌هایی می‌پردازیم که از طریق آن با بازیکنان ارتباط برقرار کرده و آن‌ها را تحت تاثیر قرار دهیم. این که بازی مخاطبان خود را پیدا می‌کند و به حرکت رو به جلو ادامه می‌دهد، عالی است.

گفتنی است که در اوایل سال جاری، مدیریت کمپانی اسکوئر انیکس اعلام کرد که فروش اولیه‌ی بازی Guardians of the Galaxy انتظارات این شرکت را برآورده نکرده است. با جود عدم ارائه‌ی میزان فروش نسخه‌های مختلف بازی، این شرکت افزود که از زمان پیاده‌سازی برنامه‌های افزایش فروش آن در نوامبر ۲۰۲۱، شاهد رشد فروش بازی بوده است. در ادامه بیانیه‌ی کمپانی آمده است.

ما قصد داریم برای افزایش فروش بازی برنامه‌ و طرح‌های مختلف را ادامه دهیم تا شروع ضعیف این بازی را جبران کنیم.

در راستای اخبار مربوط به این آی‌پی، مارول در حال تولید فیلم سوم این سری برای اکران در می ۲۰۲۳ است. این آخرین فیلم نگهبانان کهکشان به نویسندگی و کارگردانی جیمز گان خواهد بود.

بازی Guardians Of The Galaxy هم اکنون روی کنسول‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبع: GameSpot

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما