نمایشگاه گیمزکام ۲۰۲۲ بعد از ۲ سال دوباره حضوری برگزار می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
gamescom

انجمن بازی و نمایشگاه کلن  اعلام کرد که نمایشگاه گیمزکام ۲۰۲۲ به‌صورت حضوری از ۲۴ تا ۲۸ اوت ۲۰۲۲ (۲ شهریور تا ۶ شهریور) در کلن برگزار خواهد شد.

این رویداد که به‌صورت حضوری برگزار خواهد شد، با یک برنامه دیجیتال گسترده که به‌صورت آنلاین در سراسر جهان در دسترس خواهد بود، ترکیب می‌شود. این شیوه بهداشتی و ایمنی بارها توسط نمایشگاه شهر کلن آزمایش و اثبات شده است و قرار است در این رویداد هم به کار گرفته شود. این شیوه مطابق با تمام مقررات معتبر فعلی برای اطمینان از ایمنی و کیفیت بالای اقامت طراحی شده است. بعضی از این کارها شامل اقداماتی مانند بهبود مدیریت پذیرش، مدیریت صف دیجیتال، راهروهای بسیار وسیع، یا تخصیص بلیت با ظرفیت محدود است.

همچنین گیمزکام ۲۰۲۲ قرار است سرآغاز پروژه‌ی «گیمزگام سبز می‌شود» باشد که در آن قرار است کل این رویداد به‌گونه‌ای طراحی شود که در میان‌مدت و طولانی‌مدت از طریق کاهش و جلوگیری از انتشار CO2 و در کوتاه‌مدت از طریق  تعدیل کربن به محیط‌زیست کمک کند.

گیمزکام 2022

برنامه‌ی کلی گیمزکام ۲۰۲۲ در یک نگاه

فلیکس فالک، مدیر عمومی این سازمان، در بیانیه‌ی خبری خود اعلام کرد: «همه طرفداران و شرکای گیمزکام دو سال منتظر این لحظه بودند: گیمزکام بالاخره به سالن‌های نمایشگاه کلن بازمی‌گردد و در نتیجه احساس منحصربه‌فرد جشنواره‌ای که همه ما دلمان برای آن بسیار تنگ شده بود، بازخواهد گشت. امسال ما بهترین‌های هر دو جهان واقعی و مجازی را با هم ترکیب می‌کنیم؛ برنامه گسترده دیجیتالی ما در کنار تجربه بی‌نظیر گیمزکام به‌صورت حضوری در سالن نمایشگاه. در این فرآیند، گیمزکام بار دیگر استانداردهای جدیدی را در سال ۲۰۲۲ تعیین می‌کند. با ابتکار گیمزکام سبز می‌شود، قصد داریم همراه با بازدیدکنندگان و غرفه‌داران گیمزکام را به رویدادی ویژه و سازگار با آب‌و‌هوا تبدیل کنیم. بنابراین نه‌تنها ما می‌خواهیم چراغ راهی برای بسیاری از ابتکارات برای حفاظت از محیط‌زیست و اقدامات آب و هوایی در صنعت بین‌المللی بازی‌های ویدیویی باشیم، بلکه می‌خواهیم به‌طورکلی پیشگام رویدادهای بین‌المللی باشیم.»

با توجه به اینکه در سال‌های اخیر وضع نمایشگاه و رویدادهای مهم صنعت غالباً به‌صورت دیجیتالی بوده است، بازگشت گیمزکام و برگزاری آن به‌صورت حضوری می‌تواند اتفاق مهم و بزرگی باشد و در صورت اجرای موفقیت‌آمیز آن ممکن است دوباره‌ باعث رونق چنین رویدادهایی شود.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما