نفس‌گیر: منفجر کردن مگاتون در فال‌آوت ۳

۱۹ آذر ۱۳۹۸ | ۱۹:۳۰ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در قالب مجموعه مطالب «نفس‌گیر» می‌خواهیم بهترین و نفس‌گیرترین صحنه‌ها و لحظه‌های بازی‌های ویدیویی را مقابل‌تان بگذاریم؛ صحنه‌هایی که تاثیر بسیاری روی‌مان گذاشته و کاملا در خاطرمان مانده‌اند. این لحظات می‌توانند یک میان‌پرده‌ی شگفت‌انگیز، یک انتخاب مهم، اتقاقی غیرمنتظره یا هر بخش خاطره‌‌انگیزی از بازی‌ها باشند.

نامردی کرده‌ایم اگر بخواهیم به فال‌آوت ۳ و سازندگان این بازی به خاطر تغییر رویه‌ی این مجموعه خرده بگیریم. فال‌آوت ۳ با قسمت‌های قبلی این مجموعه بازی‌ها فرق دارد، ولی هنوز هم یک نقش‌آفرینی بزرگ و عمیق است؛ یک نقش‌آفرینی که می‌گذارد یکی از مهم‌ترین و بزرگترین مناطق بازی را به سادگی نابود کنید.

با این حال، ایده‌ی منفجر کردن شهر مگاتون آنقدر جذاب به نظر می‌رسد که هر قدر هم با این شهر و افراد داخل آن حال کرده باشید، باز هم می‌خواهید حداقل برای یک بار هم که شده، این کار را امتحان کنید. نهایتا تصمیم می‌گیرید مثل ما یک فایل ذخیره‌ی جدا بسازید و کوئست منفجر کردن مگاتون را تا انتها بروید. پاداش این کارتان هم مشاهده‌ی یکی از زیباترین انفجارهای ممکن است؛ یک انفجار هسته‌ای.

منفجر کردن مگاتون به این دلیل جذاب به نظر می‌رسد که در همان چند ساعت ابتدایی بازی، با این شهر و یک بمب اتم منفجر نشده در میانش روبرو می‌شوید؛ طوری که از همان ابتدای کار از خود می‌پرسید که آیا می‌توان این بمب بزرگ را منفجر کرد؟ چند ده ساعت که بازی می‌کنید و جلو می‌روید، بازی این گزینه را مقابلتان می‌گذارد. شهر مگاتون در واقع دور یک بمب اتمی بسیار بزرگ ساخته شده است؛ یکی از معدود بمب‌هایی که در جنگ دنیای فال‌آوت به امریکا انداخته شده، ولی منفجر نشده است.

اتفاقتی که پس از منفجر کردن مگاتون روی می‌دهند هم بسیار جالب است. وقتی پس از منفجر کردن بمب میان شهر، به آن باز می‌گردید، در واقع هیچ چیز از مگاتون باقی نمانده است. با این حال، با تعدادی از افراد شهر روبرو می‌شوید؛ کسانی که پیش از انفجار با آن‌ها آشنا بوده‌اید و برایشان مراحل متعددی انجام داده‌اید. فقط چند نفر زنده مانده‌اند که آن‌ها هم تبدیل به غول شده‌اند.

پیشنهاد می‌کنیم ویدیو را در بالا ببینید و از انفجار اتمی مگاتون لذت ببرید. ولی واقعا این کار را در فایل ذخیره‌ی اصلی‌تان انجام ندهید، چون شخصیت‌ها و کوئست‌های بسیاری را از دست خواهید داد.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما