Gears of War 4 روی کامپیوتر بهتر است یا ایکس‌باکس وان؟

۹ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بازی Gears of War 4 در تاریخ ۲۰ مهر ماه برای ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد. این عنوان را می‌توان با کنترلر ایکس‌باکس وان و ماوس و کیبرد به راحتی بازی کرد. در حالی که این عنوان براساس کنترلرهای ایکس‌باکس وان ساخته شده، طراح بخش چند نفره‌ی Gears 4 به این موضوع اشاره کرد که استفاده از ماوس و کیبرد برای سازندگان بسیار مهم بوده و به همین دلیل این قسمت بسیار خوب طراحی شده است.

Gears of War 4 روی هر دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و PC از بالانس خوبی برخوردار است.

«رایان کلون» (Ryan Cleven) طراح ارشد بخش چند نفره‌ی بازی گفت:” بازی قطعا با کنترلرهای ایکس‌باکس وان خیلی خوب هماهنگ شده است. ما بازی را با ماوس و کیبرد هم تجربه کرده‌ایم که خیلی خوب بود؛ اما هسته‌ی Gears 4 با توجه به تجربه‌ی آن با کنترلر طراحی شده است.”

Gears of War 4 در ابتدا به عنوان یک  بازی انحصاری برای ایکس‌باکس وان معرفی شد؛ اما در  E3 2016 نسخه‌ی کامیپوترهای شخصی آن هم معرفی شد. البته بخش چندنفره‌ی این بازی را نمی‌توان به صورت بین پلتفرمی بازی کرد، چرا که روند بازی با کنترلر و ماوس و کیبرد متفاوت خواهد بود؛ اما می‌توان بخش داستانی این بازی را به صورت دونفره از طریق سرویس Xbox Play Anywhere بازی کرد.

کلون در ادامه‌ی صحبت‌هایش می‌گوید:” بازی Gears of War 4 را نمی‌شود به شکل بین پلتفرمی بازی کرد؛ چرا که برای این موضوع بالانس نشده است. هر کدام از پلتفرم‌های بازی نیاز به یک نوع بالانس دارند. هسته‌ی بازی روی هر دو پلتفرم به یک صورت است، اما در نهایت کاربران PC باید با یکدیگر بازی کنند و کاربران ایکس‌باکس وان هم همین‌طور. بازی کردن کاربران این دو پلتفرم با یکدیگر بالانس بازی را از بین می‌برد. به همین دلیل تصمیم گرفتیم که هر دو گروه از گیمرها، تجربه‌ی خوبی از این بازی به‌دست بیاورند.”

بازی Gears of War 4‌ روی کامپیوترهای شخصی کیفیت فوق‌العاده‌ای خواهد داشت و اگر می‌خواهید این بازی را روی PC تجربه کنید،‌ بهتر است به سیستم مورد نیاز بازی نگاهی بیاندازید.

منبع: GameSpot

‌‌‌‌

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

 

برچسب‌ها :
دیدگاه شما