شایعه: Forza Motorsport 6 و Gears of War 4 در راه PC

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Forza Mototsport 6

براساس شایعات منتشر شده، مایکروسافت قصد دارد دو بازی Forza Motorsport 6 و Gears of War 4 را برای کامپیوترهای شخصی راهی بازار کند.

شایعات به عرضه‌ی دو بازی Forza Motorsport 6 و Gears of War 4 برای کامپیوترهای ویندوز ۱۰ اشاره می‌کنند.

به نظر می‌رسد که مایکروسافت قصد دارد بازی‌های بیشتری را برای کامپیوترهای شخصی به خصوص کامپیوترهایی که از سیستم عامل ویندوز ۱۰ استفاده می‌کنند، عرضه کند. در هفته‌ی گذشته خبر عرضه‌ی بازی Quantum Break برای ویندوز ۱۰ منتشر شد و امروز هم شایعات به عرضه‌ی دو بازی Forza Motorsport 6 و Gears of War 4 برای کامپیوترهای ویندوز ۱۰ اشاره می‌کنند.

شایعات به این موضع اشاره می‌کنند که مایکروسافت قصد دارد بازی‌های بیشتری را برای ویندوز ۱۰ و فروشگاه ویندوز عرضه کند. البته به این موضوع اشاره شده که این عنوان‌ها به‌صورت دیجیتالی قابل خرید خواهند بود و نسخه‌ی فیزیکی نخواهند داشت.

دو بازی Forza Motorsport 6 و Gears of War 4 از جمله عنوان‌های انحصاری بسیار خوب کنسول ایکس باکس وان به شمار می‌آیند که به نظر می‌رسد در آینده برای PC هم عرضه می‌شوند. به نظر می‌رسد که مایکروسافت در سیاست‌های جدید خودش قصد دارد دو پلتفرم ایکس باکس وان و ویندوز ۱۰ را به هم نزدیک‌تر کند.

Gears of War 4

بازی Gears of War 4

«فیل اسپنسر» (Phil Spencer) مدیر بخش ایکس باکس شرکت مایکروسافت در صحبت‌هایی به این موضوع اشاره کرده که «خرید بازی بین پلتفرم‌های مختلف» (Crossbuy) آینده‌ی صنعت بازی خواهد بود و از این به بعد افرادی که بازی‌ها را روی کنسول ایکس باکس وان پیش خرید کنند، به رایگان نسخه‌ی ویندوز ۱۰ آن را دریافت خواهند کرد.

در ادامه‌ی این شایعات گفته شده که مایکروسافت تا مدتی دیگر بازی Forza Horizon 3 را هم برای ایکس باکس وان و کامپیوترهای ویندوز ۱۰ معرفی می‌کند. همچنین احتمال عرضه‌ی بازی Scalebound برای کامپیوترهای شخصی هم بسیار بالا است.

شرکت مایکروسافت تا چند وقت دیگر یک کنفرانس خبری مخصوص برای ایکس باکس وان و ویندوز ۱۰ برگزار می‌کند و به احتمال زیاد در آنجا اطلاعات بیشتری درباره‌ی عرضه شدن بازی‌های ایکس باکس وان روی کامپیوترهای شخصی منتشر می‌شود.

به احتمال زیاد این شرکت در  E3 2016 هم درباره‌ی این موضوع صحبت خواهد کرد و بازی‌های بیشتری را نشان می‌دهد.

‌‌‌‌‌

منبع: All Games Betaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۳ دیدگاه
 1. پویا

  من نمیتونم صبر کنم!! چند تا از بهترین بازی های XBOne برای PC؟! و آینده ای پر از بازی های خوب برای PC؟!! آررره…!!!!

  1. ali

   البته همینجوری که تو مقاله اشاره شد این عنواین به صورت فیزبکی عرضه نمیشه و فقط دیجیتالیه یعنی باید اورجینال بخرید والبته دانلود کنید که حجماشون بالاست

   1. پویا

    چون بازی به صورت دیجیتالی عرضه میشه فقط، دلیل بر کرک نشدنش نیست. خیلی از بازی ها همین الان (indie ها) فقط به صورت دیجیتالی منتشر میشن و همه هم کرک میشن. من هیچ بازیی رو به صورت دیسکی دیگه نمیخرم، فقط شب ها دانلود میکنم، چه اریجینال، چه کرک شده.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما