Gears of War 4 و ایکس‌باکس وان؛ دو باندل جدید معرفی شدند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

مایکروسافت قبلا به مناسبت عرضه‌ی بازی Gears of War 4 باندل مخصوصی برای کنسول ایکس‌باکس وان اسلیم (Xbox One S) معرفی کرده بود. کنسولی قرمز رنگ که از دو ترابایت حافظه‌ی داخلی بهره می‌برد. حالا این شرکت دو باندل دیگر از کنسول ایکس‌باکس وان اسلیم را برای این بازی معرفی کرده است. دو کنسول جدید ۵۰۰ گیگابایت و ۱ ترابایایت حافظه‌ی داخلی دارند.

مدل ۵۰۰ گیگابایتی این باندل در یک رنگ بسیار زیبا عرضه می‌شود. رنگ آبی متمایل به سبز که تا کنون آن را در هیچ کنسول بازی دیگری مشاهده نکرده‌اید. دسته‌ی کنسول هم به همین رنگ است و با خرید آن یک نسخه از بازی Gears of War 4 را هم دریافت می‌کنید.

Gears-of-War-4-SE-Bundle

باندل ۱ ترابایتی شامل یک کنسول سفید رنگ می‌شود که قبلا هم مانند آن را دیده بودیم. با خرید این کنسول هم بازی Gears 4 را دریافت خواهید کرد. این دو باندل به ترتیب با قیمت ۲۹۹ دلار و ۳۴۹ دلار به‌فروش می‌رسند و با برای خرید آن‌ها هیج هزینه‌ی اضافه‌تری پرداخت نخواهید کرد. قیمت مدل‌های غیر باندل کنسول ایکس‌باکس وان اسلیم هم همین قدر است.

Gears-of-War-4-Bundle

لازم به ذکر است که کنسول Xbox One S از تکنولوژی HDR پشتیبانی می‌کند و توانایی پخش دیسک‌های ۴K هم دارد. در واقع این کنسول بازی در حال حاضر تنها دستگاهی است که توانایی پخش دیسک‌های ۴K را دارد و با قیمت مناسبی هم به‌فروش می‌رسد. اگر شما هم مثل ما منتظر عرضه‌ی بازی Gears of War 4‌ هستید؛ تریلر جدید این بازی را بینید.

منبع: Xbox

‌‌‌‌

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما