بازی‌های گیرز آو وار احتمالا در قالب یک بسته‌ی بزرگ بازسازی خواهند شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
gears of war

شایعات اخیر حاکی بر این هستند که یک مجموعه ریمستر از عناوین گیرز آو وار (Gears of War) در دست ساخت است. چیزی مشابه با مجموعه مستر چیف (Master Chief Collection) که برای هیلو شاهد بودیم. این خبر اخیراً توسط برخی منابع تأیید شده است. حال اینکه در چه زمانی این مجموعه عرضه خواهد شد مشخص نیست با اینحال طبق چیزی که گفته شده در بدترین حالت امسال معرفی خواهد شد.

مایکروسافت در سال گذشته بسیار خوب عمل کرده است. عناوین انحصاری کنسول‌ها مثل فورتزا هورایزن ۵ (Forza Horizon 5) و هیلو اینفینیت (Halo Infinite) هر دو بسیار خوب بوده و مورد استقبال طرفداران و منتقدار قرار گرفتند. نکته اینجاست که هر دو مورد برای کامپیوتر هم عرضه شدند که با توجه به اینکه ویندوز محصول مایکروسافت است، حالت انحصاری حفظ شده است.

ریمستر Gears of War

با اینحال مایکروسافت به این عناوین اتکا نکرده و قصد دارد یکی دیگر از مجموعه‌های دوست داشتنی خود را بازگرداند. برخی از منابع اعلام کردند که امسال ما شاهد یک عنوان از مجموعه گیرز آو وار خواهیم بود. حال می‌خواهد یک داستان جانبی، دنباله و حتی ریمستر باشد. نکته جالب اینجاست که در لیست لو رفته از انویدیا هم گیرز آو وار ۶ حضور داشت. این لیست هرچند ۱۰۰% دقیق نیست ولی بسیاری از موارد آن ساخته شده است.

بازی مجموعه مسترچیف شامل عناوین ۱ تا ۴ هیلو به همراه موارد و داستان‌های جانبی بود. این بازی از لحاظ بصری به شدت عناوین اصلی را بهتر کرده بود. این مورد مخصوصاً برای هیلو ۱ و ۲ بسیار مشهود بود. به همین دلیل استقبال خوبی هم از آن شد. تنها مشکل این بازی بخش آنلاین بود که اصلاً قوی نبوده و سرورها در ایجاد یک بازی مشکل زیادی داشتند.

حال امیدواریم گیرز آو وار جدید این مشکلات را نداشته و بتواند هم در بخش آنلاین و هم در بخش داستانی خوب عمل کند. به دلیل اینکه با توجه به عرضه دیر هنگام شماره ۶، بسیار از طرفداران می‌توانند خاطرات خود را زنده کنند. از طرفی اگر کسی تا به حال این مجموعه را تجربه نکرده است، می‌تواند داستان کلی بازی را از این ریمستر بفهمد.

منبع: VideoGamesChronicle.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما