گیرز آو وار به یک فیلم و مجموعه‌ی سریالی تبدیل می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Gears of War Ultimate Edition

مجموعه گیرز آو وار (Gears of War) را می‌توان یکی از محبوب‌ترین موارد در دنیای بازی‌های ویدئویی دانست. گیرز آو وار طرفداران بسیار زیادی در سرتاسر دنیا داشته و به همین دلیل از ساخت یک سریال یا انیمیشن از آن استقبال خواهد شد. به دلیل سابقه زیاد این مجموعه در دنیای گیمینگ شرکت‌های زیادی به فکر ساخت این موارد جانبی از گیرز آو وار بودند. آخرین مورد جانبی ساخته شده از گیرز آو وار حدود ۱۰ سال پیش عرضه شد.

فیلم گیرز آو وار قرار بود در سال ۲۰۰۷ عرضه شود. پس از آن شرکت سازنده آن تغییر کرده و قرار شد در سال ۲۰۰۹ عرضه شود. در ادامه پس از مشکلات بسیاری که پیش آمد، تاریخ عرضه فیلم گیرز آو وار هم نامشخص شد. آخرین گزارش عرضه شده از فیلم گیرز آو وار در سال ۲۰۱۹ بود. زمانی که اعلام شد فیلم این بازی نمی‌تواند در دنیای بازی‌ها جریان داشته باشد.

چندی پیش سالگرد ۱۶ سالگی گیرز آو وار بود. به همین دلیل شرکت سازنده این بازی به نام The Coalition اعلام کرد که قصد همکاری با شرکت نتفلیکس را برای ساخت سریال و انیمیشن از مجموعه گیرز آو وار را دارد. این خبر برای طرفداران مجموعه گیرز آو وار بسیار خوشایند بود.

سریال گیرز آو وار

در این همکاری ذکر شده که نتفلیکس قصد حمایت برای ساخت دو پروژه را دارد. مورد اول ساخت یک فیلم لایو اکشن (Live Action) از مجموعه گیرز آو وار است. این فیلم بر اساس بازی‌ها بوده و قرار است به طور کامل به این مجموعه وفادار باشد. در کنار این فیلم، قرار است یک سریال مناسب برای بزرگسالان نیز از مجموعه گیرز آو وار ساخته شود.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی از تاریخ عرضه سریال و فیلم گیرز آو وار منتشر نشده است. حتی مراحل ساخت آن نیز مشخص نیست. نکته جالب اینجاست که نتفلیکس در حال حاضر به شدت مشغول ساخت سریال‌های زیادی از عناوین بازی است. اینکه این موارد چگونه عمل خواهند کرد هم هنوز مشخص نیست. نتفلیکس اعلام کرد که قصد دارد داستان‌های گیرز آو وار را بیشتر گسترش داده و موارد بیشتری از آن تولید کند.

ساخت فیلم از یک بازی اثبات کرده که عملکرد خوبی نخواهد داشت. چندین سال است که شرکت‌های مختلف به دنبال ساخت فیلم‌های مختلف از بازی‌ها هستند و تعداد بسیار کمی موفق عمل کردند. سریال ویچر اثبات کرد که ساخت سریال از بازی پتانسیل بسیار خوبی دارد. حال باید دید که نتفلیکس در زمینه گیرز آو وار چگونه عمل خواهد کرد. این مجموعه طرفداران بسیار زیادی داشته و انتظارات از آن بسیار بالا است.

منبع: Eurogamer.net

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما