گوست آو سوشیما آخرین آپدیت خود را هم دریافت کرد و پرونده‌اش بسته شد

۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Ghost of Tsushima

استودیوی ساکر پانچ (Sucker Punch) به‌تازگی آپدیت جدیدی را برای بازی Ghost of Tsushima منتشر کرده است که تغییرات مختلفی را روی بازی به‌خصوص در بخش چند نفره اعمال خواهد کرد. همچنین این استودیو تأیید کرده که در حال حاضر روی هیچ آپدیت جدیدی کار نمی‌شود، اگرچه نظارت بر بازخورد‌های بازیکنان ادامه خواهد داشت.

در بیانیه‌ی استودیوی سازنده آمده است:

با اینکه در حال حاضر به‌طور فعال روی هیچ به‌روزرسانی جدیدی کار نمی‌کنیم، بازخوردها در وب‌سایت ردیت و پیام‌های ارسال شده در توییتر را برای حل هرگونه باگ یا مشکلی که از اولویت بالایی برخوردار است، بررسی خواهیم کرد. ما می‌خواهیم از کل جامعه‌ی کاربران خود به خاطر حمایت و بازخورد باورنکردنی که از زمان عرضه‌ی بازی دریافت کرده‌ایم، تشکر کنیم.

زمانی که بخش چند نفره‌ی Legends در اکتبر ۲۰۲۰ در دسترس قرار گرفت، هرگز انتظار نداشتیم که بیش از یک سال و نیم بعد شاهد چنین جامعه‌ی فعالی از بازیکنان باشیم و نمی‌توانیم از همه‌ی کسانی که در این سفر همراه ما بوده‌اند، به اندازه‌ی کافی تشکر کنیم.

لجندز

به‌روزرسانی ۲.۱۸ باگ‌هایی را در بخش Legends برطرف می‌کند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به کاهش لحظه‌ای نوار سلامتی هم‌تیمی‌ها به زیر صفر در حالت کاستوم و Raid Trials و امکان انتقال فایل‌های ذخیره‌ای پلی‌استیشن ۴ اشاره کرد. در این بخش همچنین باگی وجود داشت که امکان تکمیل بخش آموزشی را برای برخی از بازیکنان غیرممکن می‌کرد. این باگ هم به همراه برخی مشکلات فنی جزئی رفع شده‌ است. از طرفی تغییرات در بخش آیتم‌ها شامل کاتانای افسانه‌ای است که به طور پیش‌فرض از پرک‌های Stance Master برخوردار است.

همچنین برخی از چارم‌ها که در گذشته مختص یک کلاس بودند، هم اکنون به صورت مستقل قابل استفاده هستند. میزان ریزالو دریافتی هم هنگام استفاده از بمب‌ها کاهش یافته است. این در حالی است که میزان ریزالو هنگام انجام حرکات فیزیکی و آسیب وارد شده توسط آتش افزایش یافته‌‌اند. گفتنی است که در بخش تک نفره هم شاهد تغییرات کمی هستیم که شامل افزایش موجودی سیلک تاجر بازی در حالت New Game Plus، رفع مشکلات دیالوگ و کات‌سین‌ها می‌شود.

بازی اکشن و ماجراجویی Ghost of Tsushima در ژوئیه‌ی سال ۲۰۲۰ به طور انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و نسخه‌ی کارگردان آن هم در آگوست ۲۰۲۱ برای پلی‌استیشن ۴ و ۵ در دسترس قرار گرفت. در حالی بازی در ابتدا به صورت تک نفره عرضه شد، عرضه‌ی Ghost of Tsushima: Legends در اکتبر ۲۰۲۰ حال و هوای جدیدی به بازی بخشید و با استقبال خوبی هم روبه‌رو شد.

منبع: IGN

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه