مجسمه‌ی هزار دلاری‌ گوست آو سوشیما را ببینید

۲۶ آذر ۱۳۹۹ | ۱۸:۰۰ ۲۷ آذر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
مجسمه بازی Ghost ot Tsushima

مجسمه‌ی «جیم ساکایی»، سامورائی بازی «گوست آو سوشیما» توسط استودیوی هنری «پرایم وان» رونمایی شده و آماده‌ی پیش‌سفارش است. این اثر در حدود ۱/۴ مقیاس قهرمان بازی است و حدود هزار دلار قیمت دارد. به طور دقیق با یک مجسمه‌ی بزرگتر از معمول به ارتفاع ۵۸٫۴۲، عرض ۵۵٫۸۸ و طول ۴۳٫۱۸ سانتی‌متر طرف هستیم.

دو نسخه از این مجسمه‌ها قابل سفارش هستند؛ نسخه‌ی استاندارد با قیمت ۱۰۹۹ دلار و نسخه‌ی DX با قطعات اضافی که دارد، ۱۱۹۹ دلار قیمت دارد. زمان عرضه‌ی این مجسمه‌ها هم از اسفند ۱۴۰۰ شمسی تا خرداد ماه سال ۱۴۰۱ خواهد بود.

هر دو نسخه‌ی موجود زره مخصوص سامورائی بازی را به تن دارند و سلاح اصلی او یعنی شمشیر فولادی آبا و اجدادیش را هم در دست راست دارد. در نسخه‌ی DX ساکایی نقاب شبح خود را در دست چپ دارد که در نسخه‌ی استاندارد این نقاب موجود نیست. نسخه‌ی DX هم‌چنین یک سر اضافه‌ی بدون ماسک از ساکایی را به همراه دارد. هر دوی نسخه‌ها بر روی یک استند قرار دارند که روباه و پرنده‌ی درون بازی و قسمت‌هایی از معبد «ایناری» هم بر روی این استند قرار دارند. با خرید نسخه‌ی DX از استودیوی پرایم وان، یک نشان قبیله‌ی ساکایی هم به‌عنوان اشانتیون ارسال می‌شود.

در این تصاویر نسخه‌ی استاندارد و لوکس را با جزئیات می‌توانید ببینید.

شرکت ژاپنی Prime 1 Studio سابقه‌ای بلند و بالا در ساخت مجسمه‌ها و اکشن فیگور از شخصیت‌های بازی، فیلم یا کمیک دارد و ساخته‌های این شرکت به جزییات بسیار بالای‌شان معروف هستند؛ همانطور که به خوبی می‌توانیم در این مجسمه‌ی جین ساکایی گوست آو سوشیما هم ببینیم.

بازی گوست آو سوشیما به صورت انحصاری روی پلی‌استیشن ۴ عرضه شده است. هفته‌ی گذشته و در قالب رویداد گیم اواردز، گوست آو سوشیما به عنوان بهترین بازی سال از سوی مردم انتخاب شد.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar علیرضا

    تو نوشتن اسم اشتباه کردید.”جین ساکای”درسته نه “جیم ساکای”.