آپدیت گوست آو سوشیما کراس‌اور با هورایزن فوربیدن وست را اضافه می‌کند

۲۳ بهمن ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
کراس‌اور گوست آو سوشیما و هورایزن

استودیو ساکرپانچ به‌تازگی آپدیت بهینه‌ساز جدیدی را برای نسخه‌ی گسترش‌یافته بازی گوست آو سوشیما منتشر کرده است که در آن به مناسبت نزدیک به عرضه‌ی بازی هورایزن فوربیدن وست که توسط یکی دیگر از استودیوهای پلی‌استیشن ساخته می‌شود، محتوایی مرتبط را اضافه کرده است.

آپدیت بهینه‌ساز ۲.۱ یک لباس و کمان شبیه لباس و کمان اِیلوی برای شخصیت اصلی بازی گوست آو سوشیما یعنی جین ساکای اضافه می‌کند. همان‌طور که در تصویر زیر می‌بینید، این لباس و کمان بسیار جذاب طراحی شده‌اند. بازیکنان می‌توانند از معبد ممنوعه در شمال جزیره‌ی ایکی دیدن کنند تا پس از حل یک معما، وسایل را به دست آورند.

کراس‌اور گوست آو سوشیما و هورایزن

این آپدیت همچنین یک سطح دشواری جدید به نام Platinum را برای بخش بقا (Survival) در حالت چندنفره‌ی بازی یعنی گوست او سوشیما لجندز اضافه کرده است. این سطح دشوار چالش‌برانگیزتر است و به همین خاطر پاداش‌های بهتری را ارائه می‌دهد. علاوه بر این، یک دکمه‌ی بلاک کردن به بخش سوشال در منوی توقف بازی اضافه شده است. این دکمه‌ی بلاک به شما امکان می‌دهد بازیکنی را مسدود کنید تا دوباره در دورهای بعد با او مواجه نشوید. همچنین این به‌روزرسانی جدید بعضی از مشکلات دیگر بازی را هم برطرف کرده است. این در حالی است که استودیو ساکرپانچ بیان کرده که قصد دارد یک آپدیت جدید دیگر در ماه مارس منتشر کند که بعضی از مشکلات بخش آنلاین این بازی یعنی لجندز را برطرف خواهد کرد.

روابط خوب میان استودیوهای پلی‌استیشن چیزی نبود که برایمان مخفی باشد و همیشه آن را در جاهای مختلفی دیده بودیم. این اقدام استودیو ساکرپانچ و اشاره‌ی آن‌ها به بازی هورایزن فوربیدن وست یکی از جدیدترین نمونه‌هایی است که می‌توانید برای طرفداران هر دو بازی جالب باشد.

بازی هورایزن فوربیدن وست قرار است تا مدتی دیگر و در تاریخ (۱۸ فوریه) برای دو کنسول پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ عرضه شود.

منبع: Gamespot

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه