کار گوست ریکان برک‌پوینت به پایان رسید؛ بازی دیگر محتوای جدید دریافت نمی‌کند

۲۰ فروردین ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Ghost Recon Breakpoint

شرکت یوبیسافت (Ubisoft) اعلام کرد که دیگر از بازی گوست ریکان: نقطه شکست (Ghost Recon Breakpoint) پشتیبانی نخواهد کرد. این بازی در سال ۲۰۱۹ عرضه شد. در زمان عرضه منتقدان نظراتی درباره‌ی نقشه شکست منتشر نکردند. به همین دلیل این عنوان به روزرسانی‌های متعددی را دریافت کرده است. کیفیت نقطه شکست هم از زمان عرضه بسیار بهتر شده است.

یوبیسافت در یک توییت اعلام کرد که بازی گوست ریکان: نقطه شکست، محتوای جدیدی دریافت نخواهد کرد. در این پیام نوشته شده:

چند ماه پیش ما آخرین محتوای بزرگ خود را به نام سرزمین مادری (Motherland) عرضه کردیم. این بسته‌ی الحاقی بخش‌های بسیار زیادی داشته و آن‌ها را به بازی نقطه شکست هم اضافه کرده است. با این حال سرزمین مادری آخرین محتوایی است که برای نقطه شکست عرضه شد.

ما همچنان سرورهای خود را برای نقطه شکست و سرزمین وحشی (Wildlands) حفظ خواهیم کرد. امیدواریم که شما همچنان به تجربه این عناوین ادامه داده و از آن لذت ببرید. ما از طرفداران این بازی برای حمایت از آن تشکر می‌کنیم. نظرات شما همواره برای ما مهم بوده و در آینده این مجموعه هم بسیار اهمیت دارد.

گوست رکان نقطه شکست

در این مدت ما اخبار زیادی درباره‌ی گوست ریکان: مرز (Ghost Recon: Frontline) دیدیم. این بازی رایگان بوده و به سبک بتل رویال است. در اصل تفاوت زیادی با سبک همیشگی گوست رکان دارد. نقطه شکست از ابتدای کار نتوانست توجه مخاطبان و منتقدان را به خود جلب کند. با این حال در طول زمان بهبود پیدا کرده و توانست به یک بازی خوب تبدیل شود. یوبیسافت هم تمام تلاش خود را برای پشتیبانی از این عنوان کرد.

حال به نظر منطقی می‌رسد که این شرکت تمام تمرکز خود را روی مرز بگذارد. با این حال سرور های این بازی همچنان زنده بوده و به فعالیت ادامه خواهند داد. تنها بحث اینجاست که قرار نیست محتوای جدیدی برای نقطه شکست عرضه شود. حال امیدواریم که یوبیسافت بتواند با عرضه مرز، گوست ریکان را به دوران اوج خود بازگرداند.

منبع: VideoGamesChronicle.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar kami

    Frontline رو با Frontier اشتباه گرفتی دوست من!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه