آیا قرار است گوست ریکان جدید رونمایی شود؟

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۵ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Ghost Recon

پس از یکی دو شایعه‌، شرکت بازی‌سازی یوبی‌سافت رسما خبر داده است که قرار است در روز پنج شنبه از یک گوست ریکان جدید رونمایی کنند. نمی‌دانیم این رونمایی مربوط به بسته‌ی الحاقی جدیدی برای بازی Ghost Recon: Wildlands است یا اینکه با بازی کاملا جدیدی روبرو خواهیم شد.

ر روز نهم می، پنج شنبه همین هفته شب ساعت ۱۱:۳۰، یوبی‌سافت تریلری جدید در توییچ و یوتیوب خود منتشر خواهد کرد.

هفته‌ی گذشته بود که وب‌سایت شرکت تخیلی Skellcon، شرکتی که پهپادهای بازی گوست ریکان را می‌سازد، خبر از یک رونمایی بزرگ در روز نهم ماه می داد. در حالی که تصور می‌شد این رونمایی مربوط به یک بازی جدید دیگر در مجموعه‌ی «تام کلنسی» (Tom Clancy) باشد و شاید حتی با قسمت بعدی اسپلینتر سل روبرو شویم، یوبی‌سافت دست به کار شد تا این تصور را از ذهن‌مان حذف کند.

قرار نیست شاهد مراسم رونمایی یا چیز دیگری باشیم و در واقع در روز نهم می، پنج شنبه همین هفته شب ساعت ۱۱:۳۰، یوبی‌سافت تریلری جدید در توییچ و یوتیوب خود منتشر خواهد کرد که مربوط به مجموعه‌ی گوست ریکان است.

بازی Ghost Recon

جدیدترین قسمت مجموعه بازی‌های گوست ریکان یعنی بازی Ghost Recon: Wildlands دو سال پیش روی پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوتر عرضه شد و یوبی‌سافت هم به خوبی در دو سال گذشته از بازی پشتیبانی و برای آن محتوای جدید عرضه کرده است.

همین هفته‌ی گذشته بود که یوبی‌سافت دو مرحله‌ی داستانی کاملا جدید را به صورت رایگان به بازی اضافه کرد که «جان برنتال»، نقش اصلی سریال پانیشر، در این مراحل حضور پیدا کرده بود.

به لطف پشتیبانی بسیار خوب یوبی‌سافت، تعداد بازی‌کننده‌های Ghost Recon: Wildlands نه تنها کاهش پیدا نکرده، بلکه حتی رشد داشته است و انتظار نداریم یوبی‌سافت بخواهد به این زودی‌ها بی‌خیال این بازی شود و قسمت بعدی گوست ریکان را معرفی کند؛ طوری که اگر شاهد رونمایی قسمت بعدی گوست ریکان بودیم، احتمالا یوبی‌سافت این مجموعه را هم تبدیل به یک مجموعه‌ی دوسالانه یا حتی سالانه شبیه به فرقه اساسین کرده است.

پیشنهاد می‌کنیم نوتیفیکشن تریلری که قرار است یوبی‌سافت در یوتیوب منتشر کند را روشن کنید تا در لحظه از انتشار آن خبردار شوید.

تماشا از یوتیوب

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

X