کارگردان God of War: خبری از محتوای دانلودی نخواهد بود

۲۷ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۶:۰۰ ۲۸ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی God of War PS4

چند روز دیگر، سالگرد عرضه‌ی بازی God of War است. در طول یک سال گذشته، جدیدترین قسمت مجموعه بازی‌های «خدای جنگ» توانست سر و صدای زیادی راه بیاندازد و چه از سوی بازی‌کننده و چه از سوی منتقدان، بازخوردهای شگفت‌انگیزی بگیرد؛ طوری که در پایان سال ۲۰۱۸ بازی God of War از سوی مراسم‌ها و نشریات بسیاری به عنوان بهترین بازی سال انتخاب شد. به مناسبت سالگرد عرضه‌ی این بازی، استودیوی سازنده‌ی God of War ویدیویی برای تشکر از طرفداران بازی ساخته و هم‌چنین یک تم و تعدادی آواتار به صورت رایگان برای بازی‌کننده‌ها عرضه شده است. کارگردان بازی God of War در توییتر خود گفت که این تم جدید و آواتارها، تنها چیزهایی نیستند که برای سالگرد بازی در نظر گرفته‌اند. او به سرعت اضافه کرد که منظورش محتوای دانلودی برای بازی نیست.

«کوری بارلوگ» (Cory Barlog)، کارگردان بازی God of War، در توییتر خود نوشته است: «برای اینکه اشتباهی پیش نیاید بگویم که هیچ محتوای دانلودی برای بازی عرضه نخواهد شد. متاسفم.»

توییت Cory Barlog درباره DLC

اولین بار نیست که کوری بارلوگ از اینکه برنامه ندارند برای بازی محتوای دانلودی عرضه کنند، صحبت می‌کند. او دو سه ماه پیش و در یکی از مصاحبه‌های خود، به این موضوع اشاره کرده که ایده‌هایی برای ساخت محتوای دانلودی داشته‌اند، ولی ایده‌ی او آن‌قدر بزرگ بوده که بی‌خیال ساخت آن شده‌اند. کارگردان جدیدترین قسمت خدای جنگ گفت که ایده‌ی او برای محتوای دانلود، در حد و اندازه‌ی بازی Uncharted: The Lost Legacy بود.

در ادامه ویدیوی تشکر استودیوی سانتا مونیکا را برای‌تان قرار داده‌ایم.

می‌توانید همین حالا تم جدیدی از God of War را به صورت رایگان برای پلی‌استیشن ۴ دانلود کنید و آواتارهای رایگان این بازی هم از فردا در دسترس خواهند بود.

بدون شک کوری بارلوگ و استودیوی بازی‌سازی سانتا مونیکا سفت و سخت مشغول ساخت دنباله‌ی God of War هستند؛ دنباله‌ای که احتمالا برای کنسول بعدی سونی ساخته می‌شود.

منبع: توییتر

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما