God of War جدید احتمالا زمستان می‌آید

۳ دی ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بر اساس اطلاعات تازه‌ای که توسط بازیگر نقش «کریتوس» منتشر شده است، قسمت بعدی مجموعه بازی‌های «خدای جنگ» یا همان God of War قرار است در سال ۲۰۱۸ میلادی وارد بازار شود.

تصور می‌کنیم که در رویداد E3 2017 که ماه آینده برگزار می‌شود، سونی تاریخ عرضه‌ی God of War جدید را رسما مشخص کند.

شماره‌ی جدید مجموعه بازی‌های God of War فعلا اسم مشخصی ندارد، اما می‌دانیم که به صورت انحصاری روی کنسول پلی‌استیشن۴ عرضه می‌شود. سونی در طول کنفرانس خودش در نمایشگاه E3 سال گذشته، از God of War جدید با نمایش زنده‌ی روند بازی، رونمایی کرد.

تصور می‌کنیم که در رویداد E3 2017 که ماه آینده برگزار می‌شود، سونی تاریخ عرضه‌ی God of War جدید را مشخص کند. با این حال، شاید لازم هم نباشد تا آن زمان صبر کنیم، چون «کریستوفر جاج» (Christopher Judge)، بازیگر نقش کریتوس در God of War، در توییتر خودش درباره‌ی زمان عرضه‌ی این بازی نوشته است.

کریستوفر جاج پیش از این زمان عرضه‌ی God of War را در توییتر خودش سال ۲۰۱۷ عنوان کرده بود؛ با این حال ظاهرا اخیرا این عدد به ۲۰۱۸ تغییر پیدا کرده است.

تمام بازی‌های مجموعه‌ی God of War، از سه‌گانه‌ی اصلی آن گرفته تا بازی Ascension، در ماه اسفند وارد بازار شده‌اند. پیش‌بینی می‌کنیم God of War جدید هم در اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی و در همان ماه اسفند عرضه شود.

منبع: VG247

telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه