گاد آو وار رگناروک پرفروش‌ترین بازی انحصاری تاریخ پلی‌استیشن در هفته‌ی اول شد

۷ آذر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گاد آو وار رگناروک

سونی به تازگی ادعا کرده است که بازی گاد آو وار رگناروک موفق شده تا با فروش فوق‌العاده‌ی خود در هفته‌ی اول رکوردشکنی کرده و به سریع‌ترین فروش تاریخ بازی‌های پلی‌استیشن دست پیدا کند.

این کمپانی این رکورد را در حساب رسمی پلی‌استیشن در توییتر اعلام کرد و مدعی شد که بازی در هفته‌ی اول خود به فروش ۵.۱ میلیون نسخه‌ای رسیده است. این باعث می‌شود که این بازی به پرفروش‌ترین بازی انحصاری تاریخ پلی‌استیشن در هفته‌ی اول تبدیل شود. آخرین باری که سونی یک بازی را در این زمینه بهترین اعلام کرد، لست آو آس ۲ بود که در آن زمان به عنوان پرفروش‌ترین بازی پلی‌استیشن ۴ در هفته‌ی اول عرضه دست پیدا کرد.

سونی در ژوئن ۲۰۲۰ اعلام کرد که نسخه‌ی دوم سری آخرالزمانی لست آو آس بیش از ۴ میلیون نسخه در سه روز اول خود فروش داشته است. قبل از آن، این رکورد در اختیار بازی موفق اسپایدر من از اینسامنیاک گیمز بود که پیش از این با فروش ۳.۳ میلیون نسخه در سه روز اول انتشار، در این زمینه بهترین بود. در نهایت قبل از آن این عنوان در اختیار گاد آو وار ۲۰۱۸ بود که در زمان عرضه، ۳.۱ میلیون نسخه فروش داشت.

God of War Ragnarok

اوایل این ماه نیز شرکت Gfk اعلام شد که نسخه‌ی جدید گاد آو وار پرفروش‌ترین بازی این مجموعه در هفته‌ی اول انتشار در بریتانیا بوده است. از طرفی گفته شده که فروش فیزیکی آن در روز اول، بیشتر از فروش کل هفته‌ی اول عرضه‌ی سایر نسخه‌های این سری اکشن و ماجراجویی بوده است که در نوع خود شگفت‌انگیز محسوب می‌شود. این در حالی است که فروش نسخه‌های دیجیتالی در این آمار لحاظ نشده است.

در نهایت سونی نیز به تازگی با انتشار گزارشی در مورد درآمد سه‌ماهه‌ی اخیر خود، بیان کرده که نسخه‌ی سال ۲۰۱۸ یکی از بزرگترین آثاری است که تا به حال به طور انحصاری برای کنسول‌های پلی‌استیشن منتشر شده است. این بازی با ۲۳ میلیون فروش از زمان انتشار تا کنون عملکرد فوق‌العاده‌ای از خود نشان داد و انتظار عملکرد مشابهی از رگناروک می‌رود.

منبع: VGC

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه