فروش گاد آو وار رگناروک از ۱۱ میلیون نسخه گذشت

۱۸ بهمن ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
گاد آو وار رگناروک

طبق جدیدترین آمار منتشر شده، بازی گاد آو وار رگناروک به تازگی به یک نقطه‌ی عطف جدید در فروش خود دست پیدا کرده است.

این بازی که در نوامبر ۲۰۲۲ اکران شده، با واکنش مثبت طرفداران و منتقدان مواجه شد و فروش خوبی را از روزهای ابتدایی کسب کرد. این بازی در مراسم گیم اواردز، جایزه‌ی بهترین بازی سال را به الدن رینگ باخت اما در بخش‌هایی نظیر بهترین روایت داستان، بهترین طراحی صوتی، بهترین موسیقی و بهترین بازی اکشن و ماجراجویی به عنوان اثر برتر انتخاب شد. از طرفی کریستوفر جاج به عنوان صداپیشه‌ی کریتوس در بخش بهترین ایفای نقش به عنوان هنرپیشه‌ی برتر انتخاب شد.

گفتنی است که گاد آو وار ۲۰۱۸ با گذشت یک ماه پس از انتشار در آوریل ۲۰۱۸ بیش از ۵ میلیون نسخه فروخت و تا نوامبر ۲۰۲۲ فروش آن از ۲۳ میلیون نسخه عبور کرد. البته  فروش این بازی توسط اسپایدر من تحت تاثیر قرار گرفت و به همین دلیل به دومین بازی پرفروش پلی‌استیشن ۴ در تاریخ تبدیل شد. آخرین آمار فروش گزارش شده توسط سونی حاکی از آن بود که دنباله‌ی اثر ذکر شده یعنی گاد آو وار رگناروگ در هفته‌ی اول خود به ۵.۱ میلیون نسخه فروش دست پیدا کرده است.

گاد آو وار رگناروک

حال طبق آمار جدید، فروش بازی از ۱۱ میلیون نسخه عبور کرده است. این بدان معناست که با گذشت ۱۱ هفته از هفته‌ی اول تا امروز، بازی ۵.۹ میلیون نسخه بیشتر فروخته است. رسیدن به این میزان از فروش در مدت زمان ذکر شده برای بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن بی‌سابقه بوده و از این نظر بازی به رکورد جدیدی دست پیدا کرده است. استودیوی سازنده یعنی سانتا مونیکا نیز این موفقیت را با توییتی جشن گرفته و از طرفداران برای موفقیت عظیم بازی تشکر کرد.

رگناروک یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های سال ۲۰۲۲ بود که در کنار بازی‌هایی مانند کال آو دیوتی: مدرن وارفر ۲، Pokemon Scarlet and Violet و الدن رینگ خوش درخشید. در حالی که برخی از منتقدان و طرفداران از شباهت آن به نسخه‌ی قبل و برخی از بخش‌های داستانی بازی چندان راضی نبودند، با این حال این مانع از موفقیت تجاری بازی نشد.

گاد آو وار رگناروک هم اکنون روی پلی‌استیشن ۴ و ۵ در دسترس است.

منبع: Gematsu


دسته بازی پلی استیشن 5 سونی مدل God of War: Ragnarok

کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی سونی مدل Playstation 5 Digital Edition ظرفیت 825 گیگابایت

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه