ششمین کایجوی توهو در فیلم «گودزیلا در برابر کنگ ۲» کدام موجود خواهد بود؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۵ دقیقه

گزینه‌های متعدد و بسیار خوبی در فیلم «گودزیلا در برابر کنگ ۲» می‌توانند به عنوان ششمین کایجوی توهو در دنیای مانسترورس ایفای نقش کنند. تا این مرحله از فرانچایز، پنج هیولا از گنجینه توهو در فیلم‌های مانسترورس بر روی پرده ظاهر شده‌اند. این هیولاها جدای از خود پادشاه هیولاها، رودان، موترا، کینگ گیدورا و مکاگودزیلا هستند.

مانسترورس فقط در دو فیلم اخیر خود، از چهار کایجوی بزرگ در کنار گودزیلا استفاده کرده است. با این حال، لجندری پتانسیل بیشتری دارد و قرار است داستان گودزیلا را گسترش دهد. چهار هیولای فوق‌الذکر شاید قابل توجه‌ترین کایجوها در مجموعه گودزیلا باشند اما تنها هیولاهای موجود و باارزش نیستند.

مجموعه گودزیلا یک گالری گسترده با بیش از ده‌ها شرور دارد. علاوه بر این، خود شخصیت گودزیلا دارای متحدان فراوانی است که در جنگ‌های مختلف به او کمک کرده‌اند. مسلما تعداد کمی از آن‌ها شانس ورود به مانسترورس را دارند. به عنوان مثال، جت جگوار شاید کاراکتری پیش پا افتاده به نظر برسد و جواب ندهد و ابیرا نیز شاید به اندازه کافی مشهور یا تهدیدآمیز نباشد و لجندری ترغیب به خرید حق مالکیت او از توهو نشود.

همان‌طور که گفته شد، چندین کایجو در دنیای توهو وجود دارند که نامزدهای بالقوه حضور در فیلم آینده مانسترورس هستند. استودیوی لجندری حداقل یک تایتان را در هر یک از دو فیلم آخر گودزیلا گنجانده و احتمالا مخفیانه در حال برنامه‌ریزی برای اضافه کردن یک کایجوی دیگر به دنباله تاییدشده و در حال ساخت گودزیلا در برابر کنگ است. پس با هم بهترین گزینه‌ها برای ششمین کایجوی مانسترورس را بررسی می‌کنیم.

انگیروس

گودزیلا

کاراکتر گودزیلا بسته به مقیاس و عظمت فیلم «گودزیلا در برابر کنگ ۲»، ممکن است در بازگشت به مانسترورس، باز هم به کمک و حمایت نیاز داشته باشد. گودزیلا همان‌طور که در «گودزیلا: پادشاه هیولاها» از موترا کمک گرفت، ممکن است این بار هم به یک متحد وفادار برای مبارزه در کنار خود نیاز داشته باشد و شاید استودیوی لجندری او را در مقابل چندین دشمن تایتان قرار دهد. رودان می‌تواند او را کمک کند اما وی تنها گزینه ممکن نیست. انگیروس سابقه کمک به گودزیلا را دارد و اگر با مانسترورس سازگار شود، می‌تواند باز هم در کنار وی حاضر باشد. در واقع، گونه او از قبل در دنیای مانسترورس وجود دارد. فیلم «پادشاه هیولاها» در قالب یک پیام پنهان یک اسکلت تایتان مشابه انگیروس را در شهر زیرآبی گودزیلا به تصویر می‌کشد.

حال چه این تصویر پیامی پنهان باشد یا نه، اسکلت انگیروس در «پادشاه هیولاها» تایید می‌کند که این هیولای غول‌پیکر که ظاهری شبیه به آنکیلوزاروس دارد هزاران سال پیش در زمین توخالی سکونت داشته است. این موجود خاص مدت‌هاست که مرده اما غیرممکن نیست که یکی دیگر از اعضای گونه‌اش در جایی، احتمالا در زمین توخالی، هنوز زنده باشد. اگر واقعا چنین باشد، او می‌تواند با آلفای تایتان‌ها در فیلم «گودزیلا در برابر کنگ ۲» همکاری کند.

دسترویا

گودزیلا

او نقش منفی فرانچایز گودزیلا و یک شرور تمام‌عیار است و به عنوان ضدقهرمان اصلی فیلم «گودزیلا در برابر دسترویا» می‌تواند به عنوان یکی از مستعدترین مخالفان ممکن برای گودزیلا در فیلم بعدی مانسترورس ظاهر شود. این احتمال در درجه اول به حضور او در فیلم سال ۱۹۹۶ برمی‌گردد. گودزیلا در آن فیلم به آرامی در اثر بارگذاری بیش از حد تشعشعات هسته‌ای جان خود را از دست داد و غزل خداحافظی خود را در برابر دسترویا، هیولایی قدرتمند که گودزیلا را تا آستانه مرگ برد خواند. شکست دادن دسترویا همه چیز را از گودزیلا گرفت و متاسفانه به قیمت جان او تمام شد.

جالب این‌جاست که مانسترورس به نوعی مقدمات حضور دسترویا را فراهم کرده است، چرا که ارتش از بمب نابودگر اکسیژن در فیلم «پادشاه هیولا‌ها» استفاده کرد. در فیلم اصلی، این انفجار ناشی از بمب، گروهی از سخت‌پوستان را جهش داد و موجب تولد دسترویا شد. دسترویا به لطف این خط داستانی می‌تواند در هر لحظه که بخواهد در مانسترورس ظاهر شود و تهدیدی بزرگ برای تایتان‌ها باشد. شاید گودزیلا و کنگ باز هم مجبور به اتحاد با یک‌دیگر شوند تا جلوی او را بگیرند.

گیگان

گودزیلا

گیگان هرگز نقش منفی اصلی فیلم‌های گودزیلا نبوده اما یکی از مرگبارترین قدرت‌هایی است که گودزیلا در بیش از ۶۰ سال تاریخ خود در سینما با آن‌ها روبرو شده است. این سایبورگ بیگانه که به جای دست‌، قلاب‌هایی فولادی دارد، یک مبارزه خونین را با پادشاه هیولاها در «گودزیلا در برابر گیگان» تجربه کرده است. دیگر موجودات فضایی به غیر از گیدورا نیز می‌توانند در مانسترورس حضور داشته باشند و به همین خاطر شاید گیگان هم در «گودزیلا در برابر کنگ ۲» ظاهر شود.

بیولانته

گودزیلا

بیولانته در سال ۱۹۸۹ و در فیلم «گودزیلا در برابر بیولانته»، یک هیولای گیاهی عظیم بود که اسید از دهان خود می‌پاشید و با زائده‌های بلند و درازش به گودزیلا حمله می‌کرد. او با ویژگی‌های خاص خود، توانست از رویارویی و نبرد طولانی مدتش با گودزیلا جان سالم به در ببرد و با پیشرفت داستان فیلم چندین بار تکامل یافت. بیولانته که از دی‌ان‌ای یک گل رز، دختر مرده یک دانشمند و گودزیلا ساخته شده، ریشه‌ای منحصر به فرد دارد که اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرد، هیجان بیشتری به مانسترورس خواهد بخشید.

علاوه بر این، مانسترورس تا به حال چنین تایتانی (دستکاری‌شده‌ از نظر ژنتیکی) معرفی نکرده و به همین دلیل، بیولانته شانس زیادی برای حضور در «گودزیلا در برابر کنگ ۲» به عنوان یک شرور دارد. بیولانته هم‌چنین ادامه‌دهنده بزرگ‌ترین مضمون مانسترورس، یعنی سوءاستفاده بشر از طبیعت است. شاید گودزیلا مانند گذشته مجبور شود هرج و مرج انسان‌ها را با نجات آن‌ها از دست بیولانته خنثی کند.

کینگ سزار

گودزیلا

«گودزیلا در برابر کنگ» اولین جایی نبود که گودزیلا برای شکست دادن مکاگودزیلا به کمک یک هیولای دیگر نیاز داشت. این اتفاق در فیلم «گودزیلا در برابر مکاگودزیلا» نیز اتفاق افتاده که در آن شاهد همکاری گودزیلا با یک کایجو به نام کینگ سزار بودیم. کینگ سزار که بیشتر به خاطر ویژگی‌های سگ‌مانند و حرکات رزمی‌اش شناخته می‌شود، در آن فیلم به عنوان یک خدای نگهبان معرفی شد که وظیفه‌اش محافظت از مردم اوکیناوا بود. هدف اصلی انسان‌ها در آن فیلم، احضار کینگ سزار بود تا به کمک او ژاپن را از شر مکاگودزیلا نجات دهند. کینگ سزار پس از اجرای یک آیین باستانی با موسیقی، از خوابی طولانی بیدار و در یک همکاری حماسی با گودزیلا در نبرد گودزیلا با مکاگودزیلا حاضر شد.

او در مبارزه گودزیلا با مکاگودزیلا در مانسترورس غایب بود اما به هر حال می‌تواند در آینده و در نبردی متفاوت به او کمک کند. داستان اصلی «گودزیلا در برابر مکاگودزیلا» با رویکرد «پادشاه هیولاها» نسبت به موترا تفاوت چندانی ندارد و به همین خاطر حضور کینگ سزار در فیلم «گودزیلا در برابر کنگ ۲» بسیار محتمل است و شاید او به عنوان یک تایتان که مردم زمین توخالی قبلا او را می‌پرستیدند در فیلم ظاهر شود.

منبع: screenrantبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما