گودزیلا در برابر کنگ؛ آیا کنگ قدرتمندتر شده است؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

فیلم «گودزیلا در برابر کنگ» (Godzilla vs. Kong) این دو موجود غول‌پیکر را در نبردی حماسی مقابل هم قرار می‌دهد، اما کنگ نسبت به قبل در دو جنبه ارتقا یافته است، به‌ طوری‌ که اگر این ارتقا نبود گودزیلا حتما برنده این مبارزه بود.

تریلر جدید گودزیلا در برابر کنگ نشان می‌دهد که کینگ کنگ قبل از مبارزه با گودزیلا، قدرتمندتر شده است. کراس‌اور گودزیلا در برابر کنگ که ۲۶ مارس ۲۰۲۱ به طور هم‌زمان در شبکه‌ی HBO Max و در سینماها اکران خواهد شد، یک نبرد حماسی بی‌نظیر میان گودزیلا و کینگ کنگ را نشان می‌دهد و سازندگان فیلم اعلام کرده‌اند که تا پایان فیلم برنده‌ی نبرد مشخص خواهد شد.

مشکل این است که اگر کینگ کنگ ارتقا پیدا نکند و قوی‌تر نشود، گودزیلا به طور واضحی برتری خواهد داشت و به‌‌راحتی میمون غول‌پیکر را شکست می‌دهد. گودزیلا با استفاده از انفجارهای هسته‌ای قدرتمند در فیلم «گودزیلا: سلطان هیولاها» (Godzilla: King of Monsters) گیدورا را شکست داد؛ و با نفس اتمی خود که احتمالا یک ویژگی همیشگی برای او در سری فرنچایزهای دنیای هیولاها است و بر اساس قسمت‌های قبلی، به نظر می‌رسد در حداکثر قدرت خود قرار دارد. با مقایسه‌ی نبرد نهایی در دو فیلم «سلطان هیولاها» و «گودزیلا در برابر کنگ» به نظر می‌رسد همان نتیجه‌ی قبل حاصل شود؛ مگر اینکه کنگ به‌ نوعی سلاح مجهز گردد و یا قدرتش ارتقا پیدا کند تا رقابت کمی متعادل شود.

کینگ کنگ

با توجه‌ به تریلر و همچنین یک اسباب‌بازی‌ که به‌تازگی منتشر شده، کنگ هم ارتقا یافته و هم حداقل یک اسلحه دارد که او را بسیار قدرتمندتر از قبل می‌نماید. اولا، به نظر می‌رسد کنگ از چیزی که در فیلم «کنگ: جزیره‌ی جمجمه» (Kong: Skull Island) دیده شده خیلی بزرگتر است؛ اما حتی اگر کنگ خیلی‌ خیلی بزرگ‌تر از گودزیلا هم باشد، بازهم برای شکست دادن سلطان هیولاها کافی نخواهد بود. با این‌ حال، در اسباب‌بازی‌ای که به‌‌تازگی از کنگ منتشر شده است، یک ارتقا نشان‌ داده‌ شده که تریلر فیلم نیز آن را تأیید نموده است.

کنگ یک تبرزین جدید ساخته شده از قطعات کایجو دارد و به همین خاطر می‌تواند در برابر حملات گودزیلا مقاومت کند. احتمالا سر تبر از یکی از باله‌های پشتی گودزیلا ساخته شده است که کنگ را قادر می‌سازد تا در برابر نفس اتمی گودزیلا از خود محافظت کند و دسته‌ی آن که در تریلر درخشش قرمزرنگ دارد، ممکن است از جنس استخوان یک هیولای آتشین مثل رودان باشد.

گودزیلا در برابر کنگ

گرچه کنگ در «کنگ: جزیره‌ی جمجمه» واقعا یک هیولا و یک موجود غول‌پیکر بود، اما تاکنون هیچ ارتباطی میان او و گودزیلا وجود نداشت. هنوز باید منتظر ماند و دید که آیا این ارتقاها برای غلبه بر گودزیلا در فیلم «گودزیلا در برابر کنگ» و شکست دادن او کافی است یا نه؛ اما افزایش اندازه کنگ و به‌ دست‌ آوردن آگاهی و توانایی در ساخت سلاحی از جنس هیولاهای قدرتمندتر، او را برای لقب هیولای آسمان‌خراش‌ها لایق‌تر ساخته است.

منبع: Screenrantبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۱۰ دیدگاه
 1. amir

  عشقه کنگ امیدوارم فیلم بعدی گودزیلا نابود شه بدست کینگ

 2. King

  گودزیلا همیشه شاه بوده و خواهد بود ????

 3. Tiger

  گودزیلا قطعا برنده میشود چون شخصیتی قدیمی و کهنه کار است دوم بدن اون از جنس تایتان یا همان تیتانیوم قوی شده است ولی جنس بدن کونگ از گوشت است سوم مجهز به انرژی هیدروژنی است همان انرژی که در مقابل اژدهای زفروم به کار برد گودزیلا بدون شک پادشاه شکست ناپزیر تمام هیولا ها است

 4. یاسین

  از نظر من خیلی داری اشتباه به جلو میری یا طرفدار گودزیلا هستی چون تو تریلر نشون میده کونگ بیشتر میزنه .

 5. محمد

  گودزیلا یک ابر هیولاست و قاعدتاً نباید هیچ هیولایی شکستش بده،ولی به نظر میرسه کنگ با آدمهاست و کمک می‌کنه تا گودزیلا شکست بخوره!!

 6. مهدی

  تبر هم احتمالا ماله گذشتگان کنگ باشه چون توی قسمتی از تریلر کنگ جایی رو پیدا میکنه که ماله گذشتگانش بوده و یک نقاشی از دست هم نو عای خودش رو میبینه و دستش رو بر روی ان میزاره

 7. محمد معین محمدی

  بله چون کنگ بزرگ تر شده است

 8. محمدرضا خطیبی

  تشکر از شما اطلاعات خوبی بود کونگ قطعا

  بدون داشتن یک سلاح جنگی یا یک توانایی

  خارق العاده نمیتونست در برابر گودزیلای مجهز

  به نفس

  اتمی کاری از پیش ببره! ولی همچنان نظریه

  وجود گودزیلای مکانیکی و اتحاد کونگ با

  گودزیلای واقعی هست

 9. ......

  واو

 10. امیر

  زنده باد پادشاه????????????

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما