گوگل: شایعات تعطیلی استیدیا صحت ندارند

۱۱ مرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
دسترسی رایگان به گوگل استدیا

سرویس استیدیا (Stadia) چند سال است که در دنیای گیمینگ حضور دارد. افراد زیادی به موفقیت این سرویس شک کرده و در این مدت شایعات زیادی در مورد از بین رفتن آن وجود دارد. حال گوگل به طور رسمی اعلام کرده که استیدیا همچنان به کار خود ادامه خواهد داد. همینطور اینکه این شرکت در تلاش است تا بهترین تجربه گیمینگ را روی هر پلتفرمی به کاربران ارائه دهد.

مشکل استیدیا از همان ابتدای عرضه این سرویس وجود داشت. گوگل نتوانست آنطور که باید اشتراک گیمینگ ابری خود را تبلیغ کند و به همین دلیل موفق عمل نکرد. مشکل اصلی اینجا بود که استیدیا یک تجربه روان را به کاربران ارائه نمی‌داد. مشکلات تکنیکی این سرویس بسیار زیاد بود. با گذشته زمان این موضوع بهتر شده ولی دیدگاه گیمرها به گیمینگ ابری چندان مثبت نیست. گوگل تمام تلاش خود را کرد که مشکلات استیدیا از بین برود. البته نتوانست چندان موفق عمل کند.

stadia

گیمینگ ابری می‌تواند تجربه هر بازی‌ای را روی هر دستگاهی واقعی کند. همینطور اینکه شما در هر جایی که باشید می‌توانید بازی مورد علاقه خود را تجربه کنید.

در این چند ماه اخیر شایعات زیادی در مورد منحل شدن استیدیا وجود داشت. این شایعات همگی حاکی از این بودند که گوگل سودی در حضور استیدیا نمی‌بیند و به زودی از بین خواهد رفت. یکی از نکات جالب این بود که در یکی از اخبار نوشته شده بود به زودی یک اخطار ۳۰ تا ۶۰ روزه به کاربران این سیستم داده خواهد شد.

شایعات به مقدار زیادی گسترش پیدا کردند. همین باعث شد که گفت و گوهای زیادی در دنیای گیمینگ حول استیدیا بوجود بیاید. این موضوع تا زمانی ادامه پیدا کرد که اکانت رسمی استیدیا در توییتر اعلام کرد که این سرویس همچنان به کار خود ادامه خواهد داد. اکانت رسمی استیدا اعلام کرد که استیدیا همچنان زنده بوده و کارکنان آن در تلاش هستند تا بهترین تجربه را به کاربران ارائه دهند.

به طور کلی در این مدت اشتراک‌های گیمینگ ابری تجربه چندان خوبی را در اختیار کاربران قرار ندادند. به همین دلیل شایعات مختلفی حول آن‌ها وجود دارند. با اینحال تمامی شرکت‌ها در تلاش هستند تا این سرویس‌ها را بهتر کنند. به دلیل اینکه افراد زیادی باور دارند گیمینگ ابری آینده دنیای بازی‌های ویدئویی است.

منبع: PCgamer.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه