گوگل تاریخ برگزاری رویداد I/O سال ۲۰۲۲ را اعلام کرد

۲۶ اسفند ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۱ ۲۹ اسفند ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گوگل I/O

شرکت گوگل شب گذشته اعلام کرده که رویداد سالانه‌ی I/O در تاریخ ۱۱ و ۱۲ می (۲۱ و ۲۲ اردیبهشت) برگزار می‌شود. این رویداد بار دیگر کاملا آنلاین خواهد بود ولی طبق اعلام گوگل، تعدادی شرکت‌کننده در سالن موردنظر حضور خواهند داشت. همچنین این شرکت گفته که تمام کاربران می‌توانند به طور رایگان تمام سخنرانی‌ها و ارائه‌ها را تماشا کنند. البته مخاطبانی که می‌توانند در سالن موردنظر حضور پیدا کنند عمدتا از کارمندان گوگل و برخی شرکا تشکیل شده است.

ثبت‌نام برای تماشای سخنرانی‌های این رویداد از ماه جاری میلادی آغاز می‌شود ولی با توجه به اینکه خبری از فروش بلیط نیست، همه می‌توانند از این ارائه‌ها بهره‌مند شوند. رویداد گوگل I/O در سال ۲۰۲۰ به دلیل همه‌گیری کووید ۱۹ لغو شد و در سال ۲۰۲۱ هم به طور کاملا آنلاین برگزار شد. سال گذشته از جمله مهم‌ترین خبرهای مطرح شده در این رویداد می‌توانیم به معرفی زبان طراحی جدید Material You برای اندروید ۱۲ و اعلام خبر همکاری گوگل و سامسونگ بر سر Wear OS اشاره کنیم.

هنوز مشخص نیست که در رویداد امسال چه مواردی مطرح خواهد شد ولی با توجه به اینکه مدتی قبل اولین نسخه‌ی پیش‌نمایش اندروید ۱۳ منتشر شده، به احتمال زیاد بار دیگر سیستم‌عامل اندروید در مرکز توجه این رویداد خواهد بود.

منبع: Android Authority

برچسب‌ها :
دیدگاه شما