GoPro تمام پهپادهای خود را بازخوانی کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت GoPro را با دوربین‌های ورزشی خوب‌اش می‌شناسیم. این شرکت، چند وقت پیش از اولین پهپاد خود رونمایی کرد؛ پهپادی که نه تنها کاربری بسیار راحتی داشت و تمام نیازهای افراد را به خوبی برطرف می‌کرد، بلکه قیمتی بسیار رقابتی داشت. پهپاد ۸۰۰ دلاری Karma از روز عرضه‌اش توانسته بود حدودا ۲۵۰۰ دستگاه بفروشد.

در حال حاضر قرار نیست مدل‌های فعلی، با مدلی سالم تعویض شوند.

با این حال، شرکت GoPro تمام پهپادهای فروخته شده‌ی خود را بازخوانی کرده است. طبق بیانیه‌ای که این شرکت منتشر کرده، برخی از پهپادهای این شرکت به هنگام پرواز، ناگهان خاموش می‌شدند. البته هنوز هیچ گزارشی مبنی بر صدمات مالی و جانی به دلیل سقوط پهپادهای Karma شنیده نشده است.

gopro-karma-2

شرکت GoPro گفته است که خریداران پهپاد Karma می‌توانند آن را مستقیما به این شرکت، یا هر فروشگاهی که پهپاد را از آن خریداری کرده بودند، برگردانند. تمام هزینه‌ی پرداخت شده‌ی پهپاد، به دارندگان Karma برگشت داده می‌شود. در حال حاضر قرار نیست مدل‌های فعلی، با مدلی سالم تعویض شوند و شرکت GoPro،‌ هنوز هم مشغول حل مشکل پیش آمده است.

با اینکه شرکت GoPro توانسته بود با پهپاد خودش سر و صدای زیادی به پا کند و به رقیب اصلی‌اش یعنی DJI نزدیک شود، اما این مشکل پیش‌آمده، تمام برنامه‌های GoPro را با مانعی بزرگ مواجه کرده است. سه ماهه‌ی مالی گذشته، اصلا نتایج خوبی را برای GoPro در پی نداشته است.

منبع: The Verge

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. قاسم

    ای زمین بزرگ و مهربان لطفا مواد اولیه خوب بده به تولید کننده ها 🙂
    همه تولید کننده ها امسال گند زدن با این تولیداتشون
    یکی آتیش گرفت یکی خاموش شد یکی …
    مشکل از زمینه من میدونم 🙂

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما