GoPro فروش برخی دوربین‌هایش را متوقف کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
GoPro Hero

شرکت GoPro اعلام کرد که تولید سه دوربین از شش دوبین ورزشی خودش را متوقف می‌کند و دیگر محصولات ارزان قیمت تولید نخواهد کرد.

شرکت GoPro به دلیل ضرر مالی، تولید سه مدل از دوربین‌هایش را متوقف می‌کند.

شرکت GoPro در چند ماه گذشته با ضررهای مالی زیاد روبه‌رو بوده و به همین دلیل تصمیم گرفته تولید برخی از محصولات خودش را متوقف کند. فروش محصولات این شرکت در تعطیلات سال نوی میلادی گذشته، جالب توجه نبوده و درآمد این شرکت در سه ماهه‌ی قبلی ۷ درصد کاهش پیدا کرده است.

«نیک وودمن» (Nick Woodman) مدیرعامل شرکت GoPro درباره‌ی سیاست‌های جدید این شرکت می‌گوید:” درآمد ما در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۶ کم بوده و به این نتیجه رسیدیم که باید راه حل‌های نرم‌افزاری برای بهبود شرایط به وجود بیاوریم تا مردم راحت‌تر بتوانند با محصولات ما کار کنند.”

وودمن به این موضوع اشاره کرده که GoPro قصد دارد در سال ۲۰۱۶ تجربه‌ی کاربری بهتری را در اختیار مشتریان این شرکت قراردهد. در حالی که پیش بینی میشد درآمد این شرکت در سال ۲۰۱۵ بیش از ۳۰۰ میلیون دلار باشد، این شرکت بین ۱۶۰ تا ۱۸۰ میلیون دلار فروش داشته است.

+GoPro Hero

دوربین +GoPro Hero

شرکت GoPro اعلام کرد که فروش محصولات +Hero+ LCD، Hero و دوربین‌های سطح پایین Hero را از فروردین ماه (آوریل ۲۰۱۶) متوقف ‌می‌کند.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Financial Timesبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما