آپدیت جدید گرن توریسمو ۷ اولین بهبودها را اعمال کرد

۲۲ فروردین ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
گرن توریسمو ۷

آپدیت بزرگ جدید بازی گرن توریسمو که آپدیت ۱.۱۱ نام دارد، اولین تغییرات وعده داده شده در بیانیه‌ی دو هفته پیش استودیو پولیفونی‌ دیجیتال را که پس از انتقادها پیرو سیستم پاداش‌دهی و پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای انجام شده بود، به این بازی آورد.

این دور اول تغییرات، تلاش بسیار زیادی در راستای پربارتر کردن سیستم پاداش‌دهی بازی گرن توریسمو ۷ انجام می‌دهد. پاداش‌ها برای نیمه‌ آخر بخش کمپین World Circuit افزایش یافته است و همچنین پاداش بخش‌های Arcade، Custom و البته مسابقات آنلاین و چالش‌های زمانی بخش Circuit Experience بیشتر شده است.

سه مسابقه جدید سطح بالا و با پاداش بالا به پیست جهانی اضافه شده است، در پیست‌های بزرگراه توکیو، لمانز و ساردنیا. علاوه بر این، یک سری مسابقات استقامتی یک‌ساعته به بخش Missions اضافه شده است و هر بار که در آن شرکت کنید، می‌توانید تا ۱.۲ میلیون اعتبار درون بازی دریافت می‌کند.

علاوه بر رویدادهای جدید و افزایش مستقیم جوایز، تلاش‌هایی هم برای آسان‌تر کردن جمع‌آوری خودروهای باارزش در بازی انجام شده است و سقف اعتبارات به دست آمده در بازی به ۱۰۰ میلیون اعتبار افزایش یافته است، دعوت از سوی تولیدکنندگان خودرو برای خرید خودروهای کمیاب بیشتر خواهد شد و تعداد خودروهای کلاسیک موجود در بخش Legend و ماشین‌های کارکرده در هر زمان افزایش یافته است.

Gran Turismo Sport

این آپدیت تعداد زیادی از دیگر مشکلات بازی را هم برطرف کرده یا تغییراتی را به بازی اضافه کرده که فهرست کامل آن را می‌توانید در اینجا مشاهده کنید. بعضی از این تغییرات به چیزهایی مثل بهبود فیزیک بخش‌های خارج از جاده مربوط می‌شود.

کازونوری یامائوچی، مدیر استودیو پولیفونی دیجیتالی، اولین بار با اعلام این تغییرات در اواخر ماه مارس بیان کرد که موارد بیشتری از جمله توانایی فروش اتومبیل، مسابقات ۲۴ ساعته‌ و چالش‌های زمانی آنلاین با سیستم پاداش بالا به بازی اضافه خواهد شد.

یامائوچی پس از اینکه در ابتدا برای کاهش پاداش‌ مسابقه‌ها که بازیکنان برای کسب اعتبار در بازی از آن استفاده می‌کردند، موردانتقاد شدید قرار گرفت، به سخن و انتقاد طرفداران گوش سپرد و تصمیم گرفت این تغییرات را به‌مرور در بازی ایجاد کند. از آنجایی که گرن توریسمو ۷ قرار است همچون یک بازی سرویس محور عمری طولانی داشته باشد، گوش دادن به بازخورد طرفداران و بهبود بازی برای آن ضروری است چراکه باید در این دوران همواره بتواند به‌خوبی محتوای بازی را برای طرفداران جذاب و سرگرم‌کننده نگه دارد.

منبع: Polygon

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه