۷ ایده‌ی جذاب استفاده از کت بلیزر طوسی در استایل زنانه

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۵ دقیقه
استایل‌های مختلف با کت بلیزر طوسی برای خانم‌ها

هنگامی که صحبت از مد می‌شود رنگ طوسی به عنوان یکی از اعضای اصلی کمد لباس هر خانمی قد علم می‌کند. این رنگ با داشتن قابلیت ترکیب یکپارچه‌ی ظرافت همیشگی و زیبایی مدرن به صورت واقعی نماد کاربردی بودن و استایل است. فرقی نمی‌کند که به دنبال استایل مناسب محل کار، در حال تلاش برای ایجاد یک استایل غیررسمی یا به دنبال شرکت در یک رویداد شیک باشید، در هر حال کت بلیزر طوسی قابلیت‌های بی‌شماری را برای ایجاد استایل‌های شیک و مرتب فراهم می‌کند.

از این رو در این مطلب استایل‌های زیبایی که با کت بلیزر طوسی می‌توان ایجاد کرد را آورده‌ایم.

با کت بلیزر طوسی چه چیزی بپوشیم؟

فرقی نمی‌کند که به دنبال یک استایل حرفه‌ای مرتب یا یک استایل کژوال شیک باشید در هر حال خنثی بودن این رنگ امکان ست شدن بی‌شماری را برای آن فراهم می‌کند. زیبایی کت‌های بلیزر طوسی در قابلیت تطابق آن‌ها با موارد مختلف نهفته است و همین مساله آن‌ها را به یکی از لباس‌های ضروری در کمد لباس همه‌ی افرادی که مطابق مد لباس می‌پوشند تبدیل کرده است.

خواه این کت را روی یک تیشرت سفید برای ایجاد استایل بیزینس کژوال بپوشید یا برای مدرن بودن و راحتی بیشتر آن را روی یک تیشرت طرح‌دار بپوشید در هر حال کت‌های بلیزر طوسی فضایی را برای ابراز استایل شخصیتان فراهم می‌کند.

نکات لباس پوشیدن

نکات مخصوص پوشیدن کت بلیزر طوسی

در ادامه چند نکته برای ایجاد ظاهر بی عیب و نقص گفته شده است:

  • اهمیت اندازه؛ مطمئن شوید که کت بلیزرتان در قسمت شانه‌ها و بالاتنه متناسب باشد. دوختن کت توسط خیاط می‌تواند تفاوت بزرگی در داشتن یک ظاهر مرتب ایجاد کند.
  • استفاده از اکسسوری؛ برای افزودن زیبایی به استایل خود از اکسسوری‌هایی مانند گردنبند، شال یا پوشت استفاده کنید.
  • تضاد پارچه؛ برای افزودن جذابیت بصری بافت‌های مختلف پارچه را امتحان کنید. به عنوان مثال برای ایجاد تضاد قابل لمس یک کت بلیزر توئید را با بلوز ابریشمی ست کنید.
  • تا کردن یا بالا زدن آستین‌ها؛ بسته به استایل و موقعیت تا کردن یا بالا زدن آستین‌های کت بلیزر می‌تواند ظاهر راحت‌تری را ایجاد کند.
  • در نظر گرفتن طرح‌ها؛ کت‌های بلیزر طوسی به خوبی با طرح‌هایی مانند راه راه، چهارخانه یا نقطه نقطه ست می‌شوند. فقط مطمئن شوید که طرح‌ها مکمل همدیگر هستند و تداخلی با هم ندارند.
  • ترکیب کردن کت‌ها با لباس‌های طرح‌دار؛ از ترکیب کردن کت بلیزر طوسی خود با لباس‌های طرح‌دار نترسید. فقط مطمئن شوید که یکی از عناصر (کت بلیزر یا لباس طرح‌دار) ملایم و ساده باقی بماند.
  • استفاده از پالت‌های رنگی؛ طوسی رنگ خنثی و کاربردی‌ای است که به خوبی با تعداد زیادی از رنگ‌ها ترکیب می‌شود بنابراین فقط خودتان را محدود به مشکی و سفید نکنید.

این نکته را به خاطر داشته باشید که مد به معنای نمایش استایل منحصر به فرد خود است بنابراین از تجربه کردن این ایده‌ها لذت برده و آن‌ها را شخصی سازی کنید.

استایل‌های کت بلیزر طوسی

استایل‌های مختلف با کت بلیزر طوسی

۱. کت بلیزر طوسی با شلوار مشکی

با یک تاپ سفید و شلوار مشکی می‌توانید ظاهر زیبایی ایجاد کنید اما علاوه بر آن با اضافه کردن یک بلوز گل‌دار روشن به این دو لباس می‌توانید ظاهر زیباتری را ایجاد کنید. ترکیب طوسی با رنگ‌های روشن عالی می‌شود. برای بالاتنه رنگی مشابه را انتخاب کرده و کفش‌ها و اکسسوری‌ها را به رنگ‌های دیگر انتخاب کنید. کفش‌های پاشنه بلند و گوشواره‌های آبی به این ظاهر طوسی، مشکی و سفید خنثی رنگ می‌بخشند.

۲. کت بلیزر طوسی با شلوار طوسی

کت بلیزر طوسی و شلوار طوسی

یک کت بلیزر طوسی را با شلواری که ترجیحا به رنگ طوسی تیره‌تر باشد ست کنید. همچنین می‌توانید با پوشیدن یک بافت طوسی روشن‌تر یک استایل تک رنگ ایجاد کنید. کفش‌های تخت سیاه و سفید استایل را تکمیل می‌کند.

یک تاپ به رنگ سبز مایل به خاکستری را به ترکیب رنگ‌های طوسی اضافه کنید. کفش‌های تخت طوسی پوست ماری یا کفش‌های پاشنه بلند همیشه ترکیب برنده‌ای را با استایل کت بلیزر طوسی ایجاد می‌کنند.

۳. یک کت بلیزر طوسی ملایم را با صورتی پاستلی ست کنید

با استفاده از تاپ گیپور به استایل طوسی و صورتی خود کمی بافت اضافه کنید. مرواریدهای مصنوعی بلند مکمل خوبی برای کت‌های طوسی هستند. در صورتی که صورتی پاستلی انتخاب شما نیست کت بلیزر طوسی را با تاپ صورتی روشن ست کنید.

نیازی نیست که شلوار طوسی تک رنگ باشد. یک کت بلیزر طوسی را با شلوار چهارخانه‌ی طوسی ست کرده و با پوشیدن یک بافت یا تاپ قرمز به استایل خود رنگ و انرژی ببخشید.

۴. استایل کت بلیزر طوسی با شلوار سرمه‌ای

طیف سرد طوسی با ته مایه‌های آبی به خوبی با شلوارهای سرمه‌ای ست می‌شوند. این استایل طوسی و سرمه‌ای با تاپ گل‌دار آبی روشن دیگر کسل کننده نخواهد بود. یک انتخاب دیگر با تاپ صورتی مایل به قرمز و مرواریدهای مصنوعی بلند است. این ترکیب با شلوار سرمه‌ای هم زیبا می‌شود. رنگ آبی مایل به خاکستری هم با کت بلیزر طوسی به خوبی ست می‌شود.

۵. کت بلیزر طوسی با شلوار سبزآبی

کت بلیزر طوسی با شلوار سبزآبی

طوسی به زیبایی با سبزآبی و خردلی ست می‌شود. همچنین در این استایل یک بلوز سفید زیبایی را دوچندان می‌سازد. بالاتنه را با طرح یوزپلنگ سفید خنثی نگه داشته و از شلوار سبزآبی استفاده کنید. یک بلوز طوسی پوست ماری هم در این استایل انتخاب خوبی خواهد بود.

۶. کت بلیزر طوسی با شلوار قرمز

طوسی به خوبی با رنگ‌های روشن و گرم مانند قرمز و قهوه‌ای مایل به قرمز ست می‌شود. با وجود اینکه همه‌ی این استایل‌ها با شلوار هستند اما کت بلیزر طوسی را با دامن طوسی هم می‌توان ست کرد. در واقع ایجاد استایل زیبا با کت بلیزر طوسی بسیار راحت است.

۷. کت بلیزر اورسایز با پیراهن سفید بلند

از کت‌های بلیزر طوسی می‌توان برای ارتقای استایل کژوال استفاده کرد. به این منظور یک کت طوسی را روی پیراهن بپوشید تا ظاهر ظریف و در عین حال جذابی داشته باشید. شکل ساختاریافته‌ی کت درخششی به ظاهر کژوال داده و استایل را ارتقا می‌دهد. در نهایت استایل خود را با کفش کتانی یا بوت مچی تکمیل کنید که استایل مدرن و راحتی را برایتان ایجاد کند.

در پایان

کت بلیزر طوسی یکی از لباس‌هایی است که باید در کمد لباس همه‌ی خانم‌ها باشد زیرا استایل‌های شیک و منحصر به فردی را با آن می‌توان ایجاد کرد و در تمام فصول کارایی دارد.

منابع: Outfit Trends, Savvy Southern Chicبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما