GTC4Lusso: خودروی خانوادگی فراری در نمایشگاه خودروی ژنو رونمایی خواهد شد

۲۱ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۵:۳۰ ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
فراری GTC4Lusso

فراری به ساخت خودروهای خانوادگی شهرت ندارد، بلکه به خاطر ساخت خودروی رویایی شما مشهور است. اما حالا این شرکت اقدام به ساخت یک خودروی چهار سرنشین خانوادگی کرده است. فراری می‌خواهد در نمایشگاه بین‌المللی خودروی ژنو از GTC4Lusso رونمایی کند. در این خودروی خانوادگی از موتور ۱۲ سیلندر استفاده  شده که ۶۹۰ اسب بخار، قدرت دارد.

مدل GTC4Lusso نسخه‌ی بهتر شده‌ی فراری FF است. فراری FF توان خروجی به اندازه‌ی ۶۶۰ اسب بخار دارد و سرعت آن در عرض ۳٫۷ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. در این در حالی است که سرعت GTC4Lusso ظرف تنها ۳٫۴ ثانیه به ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

مسوولان شرکت فراری می‌گویند این خودرو برای رانندگانی طراحی شده که دلشان می‌خواهد خودرویشان قدرت فوق‌العاده داشته باشد، اما در عین حال، درون آن کاملا راحت باشد و شکوه اسپورت و جزییات بی‌نقص آن حفظ شود.

فراری GTC4Lusso

فراری با ساخت یک خودروی خانوادگی با عملکرد بالا و در عین حال حفظ کیفیت لازم و مناسب برای نمایشگاه‌ها نشان داد که می‌خواهد مشتریان بیشتری جذب کند.

این یک قدم مهم برای فراری به حساب می‌آید. این شرکت تاکنون علاقه‌ی چندانی به ساخت خودروهای چهار سرنشین نشان نداده است. همچنین ایده‌ی ساخت خودروهای اسپورتِ مورد پسند طیف وسیعی از مشتریان را قبول ندارد. این در حالی است که شرکت‌های خودروسازی لامبورگینی و آستون مارتین از این ایده استقبال کرده‌اند.

مسوولان فراری هنوز درباره‌ی قیمت GTC4Lusso اطلاعاتی نداده‌اند. اما احتمالا ماه آینده در جریان نمایشگاه خودروی ژنو از قیمت آن باخبر خواهیم شد.

منبع: Ubergizmo

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar حسین

    نتیجه آزادی و رقابت مساویست با پیشرفت و رفاه !!!

  2. Avatar مرتضی فرید

    عبارت sports utility vehicle در منبع، نام کامل واژه SUV یا همون خودروهای معروف به شاسی بلند هستش و “ایده‌ی ساخت خودروهای اسپورتِ مورد پسند طیف وسیعی از مشتریان را قبول ندارد” نادرست ترجمه شده. (اصلا کار فراری ساخت خودروهای اسپورت مورد پسند هستش!) از طرفی لامبورگینی با ساخت مدل مفهومی Urus به SUVها علاقه نشون داده