ایکس‌باکس ۱۰ هزار دلاری گوچی را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Xbox Gucci

مایکروسافت و شرکت فشن گوچی با یکدیگر همکاری کرده تا یک نسخه‌ی خاص از ایکس باکس سری ایکس را تولید کنند. این باندل ۱۰ هزار دلاری کنسول، دو کنترلر و یک اشتراک گیم‌پس دارد. همچنین این باندل شامل یک جعبه برای حمل کنسول هم هست. از این باندل خاص تنها ۱۰۰ نسخه تولید شده و فروش آن ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان) آغاز خواهد شد.

تمام محتوای موجود در این باندل شامل برند گوچی است. حتی خود کنسول هم توسط لیزر تراش خورده تا سبک خاص گوچی را نشان دهد. گوچی اعلام کرد که GG در این کنسول دو معنا دارد. یکی به معنای خود برند و دیگری به معنای «Good Game»، اصطلاحی که گیمرها در انتهای بازی خود به کار می‌برند.

نشان گوچی روی همه جای این باندل!

این علامت روی اکثر لوازم تولید شده توسط گوچی وجود دارد و بیشتر به معنای این برند است. به طور کلی شکل و شمایل این باندل شبیه چیزی است که گوچی در پاییز سال ۲۰۲۰ منتشر کرده بود. داخل این جعبه شامل خط‌های خاص سبز رنگ که نشانگر ایکس باکس است وجود دارد.

کنترلرها هم شامل نشانه‌هایی از این شرکت هستند و خط‌های آبی و قرمز دارند. همین باعث شده تا طراحی خاصی به این کنسول به‌شدت گران قیمت بدهند.

اگر شما به هر عنوانی قصد خرید این کنسول را دارید در فروشگاه‌های اصل گوچی می‌توانید آن را پیدا کنید.

مایکروسافت به طور کلی در زمینه باندل بسیار خوب عمل می‌کند. باندل‌های ایکس باکس وان و حتی سری ایکس به‌شدت زیبا و دقیق طراحی شده و برای طرفداران یک بازی بسیار جذاب هستند. این همکاری با گوچی چیزی بسیار عجیب و نایاب است. در گذشته ما شاهد تعداد زیادی کنسول عجیب بودیم که توسط شرکت‌های ثانویه ساخته شده اما هیچ کدام به صورت رسمی نبودند. این که مایکروسافت تصمیم به تولید این نسخه گرفته فقط جنبه تبلیغاتی داشته و افراد کمی حاضر به خرید این کنسول هستند.

منبع: Polygon.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما