آخرین آپدیت بازی Gwent عرضه شد؛ توسعه این بازی کارتی ادامه نخواهد داشت

۲۸ مهر ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Gwent

در بازی ویچر ۳ (Witcher 3) یک بازی جانبی کارتی وجود داشت که پس از استقبال بسیار زیاد، این بازی به صورت جداگانه عرضه شد. نام این بازی گوئنت (Gwent) بود و توانست عملکرد بسیار خوبی در این چند سال داشته باشد. شرکت سی دی پراجکت رد (CD Projekt Red) هم در این مدت پشتیبانی بسیار خوبی از این بازی کرد و محتوای بسیار زیادی را برای گوئنت عرضه کرد.

حال شرکت سازنده اعلام کرده که قصد دارد پشتیبانی از این بازی را به اتمام برساند. این شرکت با عرضه آخرین به روزرسانی برای این بازی قصد دارد محتوای زیادی برای آن عرضه کرده و به داستان بازی جانبی ویچر ۳ پایان دهد. نکته جالب اینجاست که بازی همچنان فعال خواهد بود و جامعه طرفداران این بازی می‌توانند روند توسعه آن را ادامه دهند.

بازی گوئنت در سال ۲۰۱۸ عرضه شد و در این مدت پیشرفت بسیاری پیدا کرد. در این ۵ سال این بازی به روزرسانی‌های متعددی دریافت کرد و کارت‌های زیادی به آن اضافه شد. از طرفی بخش داستانی و بخش روگ لایک هم به بازی اضافه شد که باعث شد تنوع آن بسیار زیاد شود. نکته جالب اینجاست که شرکت سازنده برای این بازی هم بسته‌های الحاقی زیادی عرضه کرد و مانند یک بازی کامل از آن پشتیبانی کرد.

به روزرسانی آخر این بازی شماره ۱۱.۱۰ بوده و آخرین تغییراتی در کارت‌ها است که توسط شرکت سازنده ایجاد می‌شود. سی دی پراجکت رد اعلام کرد که به دنبال یک سیستم است تا جامعه طرفداران بتوانند در این بازی تغییر ایجاد کنند. حال در آخرین به‌روزرسانی این بازی قرار است این سیستم به گوئنت اضافه شده و طرفداران بتوانند توسعه آن را ادامه دهند.

بازی گوئنت

آینده بازی گوئنت به یک سیستم جدید که سی دی پراجکت رد آن را شورای تعادل (Balance Council) می‌نامد، بستگی دارد. به این شکل که تغییرات به کارت‌ها تا زمانی اعمال می‌شود که کاربران آن‌ها را بخواهند و از آن‌ها استفاده کنند. هچنین برای کاربران قدیمی گوئنت یک سیستم رأی گیری وجود دارد که بازیکنان با آن می‌توانند تغییرات ایجاد شده را تأیید یا رد کنند. برای دسترسی به این سیستم رأی‌گیری شما به رتبه بالای ۲۵ در بازی نیاز دارید.

زمانی که کاربران به این سطح رسیدند می‌توانند در مورد تغییر در یک کارت رأی گیری بکنند. به این شکل که شما می‌توانید بگویید قدرت و بخش‌های دیگر یک کارت افزایش یا کاهش داشته باشد. در آخر هر ماه این رأی‌ها بررسی شده و در کارت‌های منتخب تغییر ایجاد خواهد شد. این سیستم در کمترین حالت برای ۳ کارت و در بیشترین حالت برای ۱۵ کارت تفاوت ایجاد خواهد کرد.

در کنار این سیستم مهم، محتوای بیشتری هم به بازی گوئنت در این به روزرسانی آخر اضافه شده تا سی دی پراجکت رد به بهترین نحو با این بازی خداحافظی کند. نکته اصلی اینجاست که این شرکت گوئنت را کنار نگذاشته و به نوعی آن را به دست طرفداران سپرده است. در نتیجه گوئنت همچنان زنده بوده و طرفداران می‌توانند این بازی را در کامل‌ترین حالت تجربه کنند. همینطور اینکه جامعه این بازی می‌توانند با تغییر در ویژگی‌های کارت‌ها در گوئنت تغییر ایجاد کرده و مانع از نابودی این بازی بشوند.

منبع: Eurogamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه