بازی Hades II برای کامپیوتر معرفی شد؛ تریلر گیم‌پلی آن را تماشا کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
hades 2

استودیو سوپرجاینت گیمز (Supergiant Games) در جریان رویداد گیم اواردز ۲۰۲۲ که توسط جف کیلی برگزار شد، از بازی اکشن روگ‌مانند (روگ‌لایک) Hades II برای کامپیوترهای شخصی رونمایی کرد. این اثر دنباله‌ای از بازی تحسین‌شده‌ی Hades‌ است که در سال ۲۰۲۰ عرضه شد و توانست در همین رویداد گیم اواردز هم جوایز مختلفی را دریافت کند.

طبق گفته‌ی رسمی استودیو سوپرجاینت گیمز، نسخه‌ی دسترسی زودهنگام (اِرلی اکسس) این بازی در سال ۲۰۲۳ برای استیم و اپیک گیمز استور عرضه خواهد شد.

hades 2

این اولین مرتبه‌ای است که استودیو سوپرجاینت گیمز تصمیم به توسعه‌ی دنباله‌ی یکی از بازی‌های خود گرفته است. البته، چنین چیزی با توجه به موفقیت فراوان Hades چندان دور از انتظار هم نبود. اگرچه بازی‌های قبلی سوپرجاینت هم در جایگاه خود توجه‌ها و تحسین‌های زیادی را به خود جلب کردند اما می‌توان گفت Hades چه در دید عموم و چه از دید منتقدان جایگاه رفیع‌تری را پیدا کرد.

توسعه‌دهندگان این اثر در هنگام معرفی Hades II بیان کردند: «کلمات نمی‌توانند میزان هیجان‌زدگی ما را برای معرفی پنجمین بازی استودیو خود و اولین دنباله‌ای را که خلق می‌کنیم، بیان کنند.»

در این قسمت، نبردی فراتر از دنیای جهان زیرین با استفاده از جادوی سیاه را تجربه می‌کنید که ریشه در دنیای جهان زیرین افسانه یونان و ارتباطات عمیق آن با طلوع جادوگری دارد. اگرچه تریلر بازی چیز چندان زیادی را از جزئیات این قسمت نمی‌گوید اما از نظر سبک هنری و گیم‌پلی ما را به یاد بازی اول می‌اندازد.

hades 2

استودیو سازنده در ایمیلی که به سایت Game is a Geek فرستاده، درباره‌ی این اثر بیان کرده است:

بازی Hades II دنباله‌ی مستقیمی برای بازی قبلی است و در جهان زیرین دنیای اساطیر یونان جریان دارد و وقایع آن در بازه‌ی زمانی پس از وقایع بازی قبلی اتفاق می‌افتد. کرونوس، تایتان زمان و پدر شرور هادس و برادرانش، از حبس خود در اعماق جهان اموات فرار کرده است تا در المپ به جنگ بپردازد. آیا زمان قابلیت توقف را دارد؟

در نقش میلینوئه (Melinoë)، پرنسس نامیرای جهان مردگان یا همان دنیای زیرین، شما دنیای بزرگ‌تر را کاوش می‌کنید، به‌صورت عمیق‌تری وارد دنیای اساطیر می‌شوید و با تمام قدرت المپوس، نیروهای تایتان‌ها را نابود کنید و این‌ها در داستانی فراگیر اتفاق می‌افتد که هر شکست و موفقیت شما را به طور مداوم آشکار می‌کند.

میلینوئه همانند برادرش زاگرِئوس از شخصیت‌های اصلی اساطیر یونان نیست و بر اساس یک خدای باستانی دنیای زیرزمینی است که تصور می‌شود با هادس در ارتباط باشد. از آنجایی که چیزهای کمی در اساطیر باستانی درباره‌ی او وجود دارد، کافی بود تا ما بخواهیم داستان و ارتباط او با خانواده‌اش را کاوش کنیم و با این کار، دید خود را نسبت به دنیای زیرین و جهان مردگان گسترش دهیم.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما