بالاخره بعد از ۸ سال Half-Life 3 عرضه می‌شود؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

به‌تازگی برخی از کاربران شبکه‌ی استیم متوجه شدند که نام بازی Half-Life 3 در لیست بازی‌های موجود این شبکه قرار گرفته و به همین دلیل احتمال بروز اطلاعات جدید از این بازی در آینده‌ی نزدیک بسیار زیاد شده است.

به‌تازگی نام بازی Half-Life 3 در لیست بازی‌های شبکه‌ی استیم قرار گرفته، اما هنوز مشخص نیست که این عنوان در چه زمانی راهی بازار می‌شود.

به احتمال زیاد Half-Life 3 مورد انتظارترین بازی حال حاضر در دنیا به حساب می‌آید که طرفداران زیادی هم دارد. همین موضوع باعث شده که کاربران به‌دنبال کوچک‌ترین اطلاعات لو رفته از این بازی باشند. مدتی پیش برخی از کاربران شبکه‌ی استیم نام این بازی را در بین بازی‌های دیگر این شبکه مشاهده کردند. این احتمال وجود دارد که استودیوی والو خودش را برای معرفی این عنوان آماده می‌کند.

البته این استودیو هنوز ساخت این بازی را تایید نکرده و مشخص نیست که در چه زمانی باید منتظر عرضه‌ی آن باشیم. حتی این احتمال وجود دارد که گروهی از بازی‌سازان نام بازی جدید خودشان را برای مدتی به Half-Life 3 تغییر داده باشند تا با بازی‌کننده‌ها شوخی کنند.

بازی Half-Life 3

پس از عرضه بازی Half-Life 2 و دنباله‌های کوتاه آن، بازی‌کننده‌ها خودشان را برای تجربه‌ی HL3 آماده می‌کردند. اکنون نزدیک به هشت سال از عرضه‌ی آخرین دنباله‌ی از این مجموعه بازی‌ها می‌گذرد و استودیوی والو هیچ اطلاعاتی را از نسخه‌ی سوم منتشر نکرده است.

البته باید به این موضوع اشاره کنیم که نام بازی‌های Final Fantasy VI٫ Journey، Everybody’s Gone to Rapture، Final Fantasy X/X-2 HD Remaster و عنوان‌های دیگر در لیست بازی‌های شبکه‌ی استیم قرار گرفته بودند که البته مشخص نیست چه زمانی راهی بازار می‌شوند.

منبع: Ubergizmo

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. محمدسعید

  وقتی نسخه دوم این بازی رو تجربه می کردم، نوجوان بودم،حدود ده سال از اون زمان می گذره و خبری از نسخه جدید نیست، احساس می کنم به دلیل بالا رفتن سنم و گم شدن حوصله ام و زیاد شدن درگیری های ذهنیم، دیگه تجربه نسخه سوم اون جذابیت رو برام نخواهد شد… نوش دارو پس از …

 2. عباس

  من خودم شخصا با این که خوره بازی نیستم ولی در مورد هاف لایف دیگه خونم به جوش اومده
  مگه تاحالا همش نمیگفتن هاف لایف برای همیشه تموم شد و نمیخوایم موفقیت شماره ۲ خراب بشه و همونجا توی اوج خداحافظی کرد ؟
  چرا با احساسات ما بازی می کنن؟

 3. آریافایل

  سلام

  واقعا بازی جذاب و عالیه هستش…

  منتظر این رویداد خواهیم بود.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما