Halo 5 با وضوح ۴K روی ایکس‌باکس وان ایکس اجرا می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در حال حاضر، چند وقتی است که از مجموعه بازی‌های «هیلو» (Halo) خبر تازه‌ای نداریم. این مجموعه حتی در کنفرانس مایکروسافت در E3 2017 هم حضور نداشت. استودیوی بازی‌سازی ۳۴۳ Industries از این موضوع خبر دارد و برای اینکه خبری تازه برای طرفداران هیلو داشته باشد، از بروزرسانی Halo 5: Guardians صحبت کرده است.

بازی Halo 5 با وضوح تصویر ۴K روی ایکس‌باکس وان ایکس اجرا خواهد شد.

طبق خبری که  صحبت کرده است. طبق خبری که ۳۴۳ Industries دیروز منتشر کرد، قرار است که Halo 5: Guardians از کنسول جدید مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس وان ایکس (Xbox One X) پشتیبانی کند. بازی Halo 5 با وضوح تصویر ۴K روی ایکس‌باکس وان ایکس اجرا خواهد شد.

فقط هم بروزرسان گرافیکی Halo 5، خبر جدید استودیوی سازنده‌ی این مجموعه بازی‌ها نبود. تمام شماره‌های هیلو که روی ایکس‌باکس۳۶۰ عرضه شده بودند، روی ایکس‌باکس وان قابل اجرا خواهند بود. درباره‌ی بازسازی این بازی‌ها هم که به صورت Halo: The Master Chief Collection عرضه شده صحبت نمی‌کنیم و منظورمان، نسخه‌های قدیمی است که روی ایکس‌باکس۳۶۰ عرضه شده بودند. این عناوین شامل Halo 3، Halo 3: ODST، Halo 4 و Halo: Combat Evolved Anniversary می‌شوند. تمام محتوای دانلودی هیلو هم روی ایکس‌باکس۳۶۰ از دیروز رایگان شدند.

این ماه، دهمین سالگرد عرضه‌ی Halo 3 را رقم می‌زند و ۳۴۳ Industries می‌گوید که باید منتظر خبرهای بیشتر هم باشیم.

منبع: Polygon

 

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما