Heavy Rain و Beyond تا دو هفته‌ی آینده روی PS4

۲۷ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۳:۱۵ ۲۳ آبان ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

استودیوی بازی‌سازی «کوانتیک دریم» (Quantic Dream)، تاریخ عرضه‌ی «باران شدید» (Heavy Rain) را برای کنسول پلی‌استیشن۴ مشخص کرده است. طبق گفته‌ی این استودیوی بازی‌سازی، باران شدید قرار است در روز اول مارس (۱۱ اسفند) برای پلی‌استیشن۴ عرضه شود.

باران شدید و Beyond در ابتدا برای کنسول پلی‌استیشن۳ عرضه شده بودند.

در حالی که باران شدید قرار است فقط به صورت دیجیتالی در امریکای شمالی عرضه شود، این بازی نسخه‌ای دیسکی هم خواهد داشت. نسخه‌ی دیسکی باران شدید، به همراه بازی دیگر کوانتیک دریم یعنی Beyond: Two Souls در یک مجموعه عرضه خواهد شد.

برنامه‌ی عرضه‌ی باران شدید و Beyond در ریجن‌های مختلف از این قرار است:

اروپا، استرالیا و نیوزیلند در روز دوم مارس (۱۲ اسفند) نسخه‌ی دیسکی بازی را دریافت خواهند کرد. امریکای لاتین هم قرار است نسخه‌ی دیسکی بازی را دریافت کند. دیگر نقاط آسیا به غیر از ژاپن هم نسخه‌ی دیسکی را دریافت خواهند کرد. با این حال، مجموعه‌ی Beyond و باران شدید در امریکای شمالی عرضه نخواهد شد. کسانی که در ایالات متحده زندگی می‌کنند، فقط می‌توانند این دو بازی را به صورت جداگانه و دیجیتالی تهیه کنند. البته سونی گفته کسانی که Beyond را قبلا دیجیتالی خریداری کرده‌اند، به هنگام خرید باران شدید، بازی را کمی ارزان‌تر دریافت خواهند کرد.

Beyond_Two_Souls

هر دو بازی باران شدید و Beyond، در ابتدا برای کنسول پلی‌استیشن۳ عرضه شده بودند. دیوید کیج، کارگردان این دو بازی، از آن‌ها به عنوان «درام تعاملی» یا Interactive Drama یاد می‌کند؛ یعنی بیشتر شبیه به فیلم‌هایی هستند که بازی‌کننده‌ها در روند آن‌ها نقش دارند.

دیوید کیج در حال حاضر مشغول ساخت بازی بعدی خود برای کنسول پلی‌استیشن۴ به اسم «دیترویت» است.

منبع: Gematsu

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar علی

    جفتشون واقعا فوق العاده اند شخصا بیاند و رو ps4 دیجیتالی خریدم و راضیم

  2. Avatar رضا

    نسخه PS3 اون که بهترين بود …