Hellblade، بازی جدید سازندگان DmC، تابستان به PS4 و کامپیوتر می‌آید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

استودیوی بازی‌سازی «نینجا تئوری» تاریخ عرضه‌ی جدیدترین ساخته‌ی خودش یعنی Hellblade: Senua’s Sacrifice را مشخص کرده است. این بازی قرار است از روز هشتم آگوست سال جاری، برای خرید روی پلی‌استیشن۴ و کامپیوتر موجود باشد. استودیوی نینجا تئوری گفته است که بازی را فقط به صورت دیجیتال عرضه خواهند کرد.

مثل بازی‌های قبلی نینجا تئوری، بازی Hellblade هم یک اکشن اول سوم‌شخص داستان-محور است.

سازندگان Hellblade، پیش از این روی بازی‌های Heavenly Sword و هم‌چنین آخرین شماره از مجموعه بازی‌های «دویل می‌کرای» (DmC: Devil May Cry) کار کرده است و در ساخت اکشن‌های سوم‌شخص تخصص دارد. بازی Hellblade قصه‌ی شخصیتی به اسم «سنوا» Senua را دنبال می‌کند. «سنوا» در دنیاهای مختلف وایکینگ‌ها گشت و گذار می‌کند و هم‌چنین باید با فشارهای روانی که به ذهن او وارد می‌شود، دست و پنجه نرم کند. استودیوی بازی‌سازی نینجا تئوری گفته است که در ساخت Hellblade از متخصصان حوزه‌ی روانشناسی و متخصصان اعصاب کمک گرفته‌اند.

مثل بازی‌های قبلی نینجا تئوری، بازی Hellblade هم یک اکشن اول سوم‌شخص داستان-محور است. بیشتر مبارزات بازی هم به صورت دوئل‌های دو به دو انجام می‌شوند.

نینجا تئوری گفته با توجه به اینکه بازی را به صورت مستقل و بدون تهیه کننده و سرمایه گذار خارجی ساخته‌‌اند، و هم‌چنین چون روند بازی کوتاه است، Hellblade را ۳۰ دلار قیمت‌گذاری کرده‌اند. طبق گفته‌ی این استودیو، اینکه بتوانند بازی را به صورت دیجیتال عرضه کنند، نه تنها از هزینه‌های آن‌ها کم می‌کند، بلکه باعث می‌شود درصد بیشتری از مبلغی که برای بازی پرداخت می‌شود، به خود سازندگان آن برسد.

می‌توانید در ادامه، جدیدترین تریلر و تصاویر Hellblade: Senua’s Sacrifice را ببینید.

منبع: Gematsu

 

E3-2017-Adبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما