اطلاعات جدیدی از گیم‌پلی Helldivers 2 و تاریخ انتشار آن مشخص شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
عرضه بازی Helldivers 2

بازی هل دایورز ۲ (Helldivers 2) یکی از بازی‌های تیمی و جذاب در سبک شوتر است. شما در این بازی وارد سیاره‌های مختلف شده و با همکاری یکدیگر دشمنان مختلف را از بین می‌برید. بازی هل دایورز یک عنوان تیمی بوده و به همین دلیل نیاز به همکاری زیادی میان افراد یک گروه دارد.

از زمان معرفی بازی هل دایورز ۲ ما شاهد اطلاعات زیادی از آن نبودیم تا این که در رویداد چندی پیش سونی این شرکت تصمیم گرفت اطلاعاتی از گیم‌پلی بازی در اختیار طرفداران قرار دهد. همینطور اینکه اعلام شد بازی هل دایورز ۲ زمستان امسال در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت. تاریخ اعلام شده دیرتر از چیزی است که قبلاً گفته شده بود و عرضه این بازی نیز با تأخیر مواجه شده است.

تصاویری که اخیراً از گیم‌پلی بازی هل دایورز ۲ منتشر شده نشان می‌دهد که این بازی در سبک همکاری (Co-Op) و تیمی است. همینطور اینکه کاربران می‌توانند از مکانیک‌های مختلف برای مبارزه با دشمنان استفاده کنند و تنوع گیم‌‌پلی در این بازی بسیار زیاد است. در این بازی هر کاربر می‌تواند نقش خاصی داشته باشد تا یک تیم ۴ نفره کامل بوجود بیاورند.

عرضه بازی Helldivers 2

دنیای بازی هل دایورز یک دنیای گسترده بوده که دارای جزئیات بسیار زیادی است. از طرفی شما می‌توانید با دوستان خود به سیارات مختلف رفته و با موجودات فضایی در آن‌ها مبارزه کنید. مأموریت‌های بازی تنها به مبارزه ختم نمی‌شود و شرکت سازنده تلاش کرده تا تنوع در این بازی بسیار زیاد باشد.

شما می‌توانید در هل دایورز ۲ ابزار خود را ارتقاء دهید. در نتیجه در ابتدا امکان دارد بازی دشوار به نظر برسد ولی با پیشرفت در آن شما به ابزار بهتری دسترسی پیدا خواهید کرد. هل دایورز ۲ شباهت بسیار زیادی به عنوان اول دارد که یک نکته منفی نیست. این بازی توانسته تمامی نکات مثبت شماره ۱ را نگه داشته و از طرفی عناصر جدیدی را به بازی معرفی کند.

در تریلر تنها یکی از هیولاهای بازی نشان داده شد و اینطور که به نظر می‌رسد ما شاهد دشمنان بسیار زیادی در بازی هل دایورز ۲ خواهیم بود. در اصل شماره ۲ نسبت به ۱ در زمینه نوع و تعداد دشمنان هم تفاوت داشته و تنوع در بازی شماره ۲ بسیار بیشتر از شماره ۱ است.

بازی هل دایورز ۲ در تاریخ ۱۹ بهمن (۸ فوریه سال ۲۰۲۴ میلادی) برای کنسول‌ پلی‌استیشن ۵ و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

منبع: IGN

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل Playstation 5 Digital Edition ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیادیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما