هنری کویل نقش سوپرمن را در فیلم شزم ۲ ایفا نخواهد کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
فیلم شزم! 2

طی روزهای اخیر شایعاتی درباره حضور هنری کویل در فیلم «شزم ۲» برای ایفای نقش سوپرمن به گوش می‌رسید، اما الان مشخص شده این گمانه‌زنی‌ها حقیقت ندارند.

ساخت فیلم شزم ۲ با نام کامل «شزم! خشم خدایان» به کارگردانی دیوید اف. سندبرگ و فیلم‌نامه‌ای از هنری گیدن برای اکران در سال ۲۰۲۳ در دستور کار برادران وارنر قرار دارد. پایان قسمت قبلی و حضور سوپرمن در کامیک‌های شزم باعث شده بود شایعاتی پیرامون حضور این شخصیت در ماجراجویی‌های جدید سینمایی بیلی بَتسون/شزم شکل بگیرد، اما کارگردان شزم! ۲ این گزارش‌ها را تکذیب کرده است.

سندبرگ روز جمعه با انتشار توئیتی در پاسخ به شایعات اخیر درباره‌ی فیلم‌اش نوشت: «تا نیمه‌های فیلم‌برداری «شزم» همچنان قرار بود کویل [در نقش سوپرمن] در فیلم حضور پیدا کند. در ابتدا همه چیز درست به نظر می‌رسید، اما پایان خوبی برای این حضور وجود نداشت. به چند دلیل قصد ندارم در خصوص شایعات [بیش از این] اظهار نظر کنم؛ زیرا اتفاقی تا به واقعیت نپیوندد، نمی‌توان درباره‌ی آن حرف زد.»

فیلم شزم بر پایه‌ی یکی از شخصیت‌های کامیک‌های دی‌سی و توسط دیوید اف. سندبرگ با بازی زکری لی‌وای، مارک استرانگ و جک دیلن گریزر در سال ۲۰۱۹ ساخته و اکران شد. عموم منتقدان و سینمادوستان از تماشای این فیلم راضی بودند و امتیاز شزم در متاکریتیک ۷۱ از ۱۰۰ است. دیوید ارلیخ از ایندی‌وایردر بخشی از بررسی خود آورده است: «یک اثر ابرقهرمانی گرم، سرگرم‌کننده و آنارشیک درباره‌ی قدرت خانواده. شزم! در کل و از آغاز تا پایان شبیه یک معجزه است؛ اثری که در آن کارگردان موفق شده توازنی میان کارتونی‌بودن شخصیت قهرمان و خلوص و صمیمیت قصه ایجاد کند.»

شژم با بودجه‌ی ۸۰ تا ۱۰۰ میلیون دلاری روی پرده رفت، اما فروش آن پایین‌تر از انتظارات بود و این ساخته‌ی دیوید اف. سندبرگ با کسب ۳۶۶ میلیون دلار از گیشه به کار خود پایان داد.

منبع: Varietyبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما