بلیزارد پشتیبانی از بازی Heroes of the Storm را متوقف خواهد کرد

۲۲ تیر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Hereos of the storm

شرکت بلیزارد (Blizzard) به طور رسمی اعلام کرد که دیگر محتوای جدیدی برای بازی قهرمانان طوفان (Heroes of the Storm) عرضه نخواهد کرد. از اینجا به بعد تمرکز این شرکت روی بهبود عملکرد بازی و بهینه‌تر کردن آن خواهد بود. به روزرسانی‌های بعدی عرضه شده باگ‌های آن را برطرف خواهند کرد.

بازی قهرمانان طوفان ۷ سال گذشته یعنی در سال ۲۰۱۵ عرضه شد. بلیزارد نیز پشتیبانی خوبی از آن کرده است. قهرمانان طوفان در سبک موبا (MOBA) بوده و تنوع بسیار زیادی در کرکترها دارد. تعداد بازیکنان قهرمانان طوفان بسیار زیاد بوده و این افراد همچنان به تجربه این بازی ادامه می‌دهند.

این تصمیم بلیزارد به این معنا است که وضعیت بازی قهرمانان طوفان مانند استارکرفت ۱ و ۲ (Starcraft 1 and 2) می‌شود. به این معنا که بازی همچنان زنده بوده و قهرمانان به صورت فصلی جابجا می‌شوند اما محتوای جدیدی به بازی اضافه نخواهد شد. فروشگاه بازی نیز همچنان فعال بوده و بازیکنان می‌توانند خریدهای خود را از آن انجام دهند.

بلیزارد heroes of the storm

این بازی یکی از شاخص‌ترین موارد در سبک موبا است.

بلیزارد برای بازیکنانی که قهرمانان طوفان را تجربه می‌کنند هدیه‌ای در نظر گرفت. این شرکت در به روزرسانی هفته آینده به تمام بازیکنان Epic Arcane Lizard Mount را خواهد داد. بسیاری از بازیکنان از این تصمیم بلیزارد ناراحت شدند ولی با توجه به اتفاقاتی که برای این شرکت در سال ۲۰۲۱ افتاد، طبیعی است که تعدادی از کارکنان خود را از دست بدهد. همینطور اینکه با توجه به پروژه‌های بعدی بلیزارد، قطعاً عناوینی مثل قهرمانان طوفان اهمیت گذشته خود را از دست می‌دهند.

بازی قهرمانان طوفان یکی از جالب‌ترین عناوین سبک موبا است. بلیزارد مانند همیشه در زمینه طراحی کرکترها بسیار خلاقانه عمل کرده و به همین دلیل شما مشتاق هستید تا همه را امتحان کنید. به همین دلیل می‌توان گفت که قهرمانان طوفان یکی از بهترین عناوین سبک موبا بوده که شما را ساعت‌ها درگیر خود خواهد کرد.

بلیزارد در حال حاضر درگیر اورواچ ۲ (Overwatch 2) و دیابلو ۴ (Diablo 4) است. این دو عنوان به خودی خود بسیار بزرگ بوده و با رایگان شدن اورواچ ۲ بلیزارد باید توجه زیادی به آن بکند.

منبع: IGN.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه