بازی High on Life برای کنسول‌های پلی‌استیشن عرضه شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه

بازی های آن لایف (High on Life) یکی از عناوین عجیب سال گذشته بود. این بازی ایده‌ای بسیار خلاقانه داشت. همین موضوع باعث شد که توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده و موفقیت خوبی هم کسب کند. نکته مهم در مورد های آن لایف این بود که این بازی به صورت انحصاری برای کنسول‌های مایکروسافت عرضه شد. همینطور اینکه از روز اول در اشتراک گیم‌پس هم حضور داشت که باعث شد کاربران ایکس‌باکس از آن استقبال خوبی بکنند.

ایده اصلی در مورد های آن لایف این بود که سلاح‌های شما توانایی صحبت کردن داشتند. به همین دلیل به نوعی دوست شما بوده و نسبت به اعمال شما واکنش نشان می‌دادند. همین موضوع باعث شد تا بحث داستان آن کمتر دیده شود و بیشتر افراد به گیم‌پلی و طراحی سلاح‌ها توجه کنند. از طرفی شرکت سازنده از صداگذاران ریک و مورتی (Rick and Morty) در این بازی استفاده کرده بود که جذابیت آن را چندین برابر کرده بود.

حال یکی از سازندگان بازی به نام مایک فریدلی (Mike Fridley) در یک مصاحبه گفته:

طرفداران بازی های آن لایف درخواست خود را به گوش ما رساندند. از زمانی که این بازی عرضه شد با استقبال بسیار خوبی روبرو شد و ما از این موضوع بسیار خوشحال هستیم. کاربران پلی‌استیشن که طرفدار بازی های آن لایف هستند، از زمان عرضه تا حدی ناامید شدند. حال ما خوشحال هستیم که اعلام کنیم این بازی برای پلتفرم پلی‌استیشن هم به زودی عرضه خواهد شد.

در کنار این خبر، شرکت سازنده اعلام کرد که محتوای های آن نایف (High on Knife) هم به زودی و به طور همزمان روی تمامی پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد.

در بازی های آن لایف شما سلاح‌ها با شما صحبت می‌کنند. به همین دلیل شما باید با آن‌ها ارتباط گرفته و از طرفی تلاش کنید زمین را نجات دهید. یک موجود فضایی به طور ناگهانی تصمیم گرفته که به زمین حمله کند و اسلحه‌ها یک فراخوان برای نجات زمین ارسال می‌کنند. شما که در نقش یک نوجوان هستید، به دلیل اینکه کار دیگری ندارید یک سلاح برداشته و به سمت نجات زمین می‌روید.

بازی High on Life

همکاری اسلحه و انسان باعث شده تا سرسخت‌ترین جنگنده‌های تاریخ ساخته شوند. شما باید با دشمنان مبارزه کرده و ابزار مختلف را جمع آوری کنید. همینطور اینکه در میان راه از صدای دوست داشتنی کرکترهای ریک و مورتی لذت ببرید. این صداگذاری باعث شده تا بازی بسیار جذاب و البته بامزه بشود.

دنیای بازی بسیار گسترده است. به همین دلیل شما می‌توانید به گشت و گذار بپردازید و موارد مختلفی را جمع آوری کنید. با جمع آوری مواد مختف شما می‌توانید سلاح‌های متفاوت هم بسازید و ابزار خود را ارتقاء دهید. به طور کلی بازی یک ماجراجویی بسیار با مزه و لذت‌بخش است که شما را برای مدت خوبی درگیر خواهد کرد.

در بازی چالش‌های مختلف هم وجود دارد. شما می‌توانید این چالش‌ها را تکمیل کرده و امتیاز بیشتری کسب کنید. این امتیازها به شما در ارتقاء کرکتر یا ابزار مختلف کمک خواهند کرد. در بازی توانایی‌های زیادی وجود دارد که شما می‌توانید با بدست آوردن آن‌ها روند بازی را برای خود آسان‌تر بکنید.

نکته جالب اینجاست که شرکت سازنده بسیار سریع تصمیم گرفته بازی های آن لایف را برای پلی‌استیشن عرضه کند. این موضوع اصلاً نکته منفی نیست و بلکه یک خبر خوب برای کاربران این کنسول‌ها است. با توجه به استقبال بسیار خوبی که از های آن لایف روی پلتفرم ایکس‌باکس شد، کاملاً منطقی است که این بازی موفقیت خوبی هم روی پلی‌استیشن کسب کند.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتدیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما