سه‌گانه‌ی هیتمن بیش از ۵۰ میلیون گیمر داشته و هیتمن ۳ موفق‌ترین بازی مجموعه است

۶ آذر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
hitman 3

به‌زودی محتوای جدیدی برای بازی هیتمن ۳ منتشر خواهد شد. همچنین یک نقشه راهبردی هم برای این بازی عرضه شده است. شرکت بازی‌سازی IO Interactive، تهیه‌کننده و سازنده‌ی سری بازی‌های هیتمن، اعلام کرده است که سه‌گانه‌ی جدید هیتمن با حدود ۵۰ میلیون بازیکن، موفقیت هیتمن تاریخ بوده است و بازی هیتمن ۳ هم در حال حاضر موفق‌ترین قسمت در تمام بازی‌های سری هیتمن است.

محتوای جدید در ماه ژانویه میلادی (دی ماه امسال) عرضه خواهد شد که شامل حالت گرافیکی ری تریسینگ (Ray Tracing) در کامپیوتر، حالت واقعیت مجازی در کامپیوتر و Elusive Arcade Mode هستند.

طبق چیزی که توضیح داده شده بخش محبوب Ultimate Elusive Target Challenge قرار است به سبک جدیدی به‌روزرسانی شود که باعث تنوع در آن بشود. این سبک بازی در اصل یک چالش با مدت زمانی محدود است. به این معنا که شرکت سازنده یک بازه زمانی را اعلام خواهد کرد و شما تنها یک بار فرصت دارید تا هدف خود را از بین ببرید. Elusive Target یکی از بخش‌های محبوب بازی است و طرفداران هیتمن به‌شدت به آن علاقه‌مند هستند.

هیتمن 3

در بازی هیتمن ۳ شما راه‌های متفاوتی برای از بین بردن اهداف خود دارید و می‌توانید به خلاقانه ترین روش این کار را انجام دهید.

در ادامه‌ی این خبر شرکت ناشر این بازی IO Interactive اعلام کرد که نقشه‌های جدید به همراه بخش داستانی تازه هم به بازی اضافه خواهد شد. البته تا الان چیزی معرفی نشده و به‌زودی اخباری در این رابطه منتشر خواهد شد.

بازی هیتمن ۳ اوایل سال ۲۰۲۱ میلادی عرضه شد. این بازی کامل‌ترین نمونه در سه‌گانه هیتمن بوده و حتی آن را بهترین بازی در کل مجموعه هیتمن می‌دانند. سبک مرحله‌ای بازی به همراه آزادی عمل و تنوع بسیاری که در آن وجود دارد باعث شده تا هیتمن ۳ از موفق‌ترین و بهترین بازی‌های موجود در این سبک باشد.

حال که نزدیک ۱ سال از عرضه آن گذشته است، سازندگان آن همچنان در تلاشند تا هیتمن ۳ را زنده نگه دارند. به‌خصوص با اخباری که در این مدت عرضه شده است کمی باعث شده تا گیمرها این بازی را فراموش کنند. عرضه نقشه جدید و چالش‌های جدید باعث خواهد شد تا طرفداران آن دوباره به هیتمن ۳ بازگشته و افرادی که هنوز آن را تجربه نکرده‌اند با محتوای بیشتری روبرو شوند.

منبع: Eurogamer.net

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه