حالت روگ‌لایک هیتمن ۳ معرفی شد؛ تریلر آن را تماشا کنید

۸ آبان ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
هیتمن 3

استودیوی IO Interactive به تازگی با تریلری از حالت روگ‌لایک بازی هیتمن ۳ با عنوان Freelancer رونمایی کرده است.

این حالت برای انتشار در ۲۶ ژانویه‌ی ۲۰۲۳ (۶ بهمن ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است. البته یک نسخه‌ی تست از این حالت از ۳ نوامبر (۱۲ آبان) تا ۷ نوامبر (۱۶ آبان) در دسترس خواهد بود. این نسخه فقط در استیم قابل دریافت است و به عنوان یک بازی جداگانه در دسترس خواهد بود، به این معنی که نمی‌توان از طریق هیتمن ۳ به آن دسترسی داشت. گفتنی است که برای دسترسی به نسخه به یک کد دانلود ارسال شده از استودیوی سازنده نیاز خواهید داشت.

برای دریافت این کد ابتدا باید با مراجعه به این صفحه ثبت نام کرده و منتظر بمانید. البته همه‌ی کسانی که ثبت نام می‌کنند، کد دانلود این نسخه را دریافت نخواهند کرد اما استودیوی IO Interactive ابراز امیدواری کرده که سرورهایشان را بر اساس تقاضا افزایش دهند تا همه بتوانند به این حالت دسترسی داشته باشند.

حالت فریلنسر هیتمن 3

در این حالت جدید، مامور ۴۷ وظیفه دارد که گروه‌های جنایتکاری را که در مکان‌های مختلف سه‌گانه هیتمن یافت می‌شوند، نابود کند. یک دور موفق از بازی به معنای از بین بردن چهار رهبر سندیکا در چندین ماموریت است، اما برای رسیدن به این رهبران، او باید ابتدا اعضای پایین‌ رتبه را ترور کند. اگر در یک ماموریت در برابر اعضای رتبه شکست بخورید، تمام سلاح‌ها، آیتم‌های همراه خود و همچنین نیمی از پول نقد خود را از دست خواهید داد. از طرفی آن‌ها از حضور شما در ماموریت‌های آینده آگاه خواهند بود.

همه چیز از خانه‌ی امن شما شروع می‌شود؛ جایی که می‌توانید ماموریت‌ها را برنامه‌ریزی کرده و اسلحه‌ها و دیگر تجهیزات را آزمایش کنید. تکمیل موفقیت‌آمیز ماموریت‌ها، هم امتیاز تجربه (XP) و هم پول نقد را برای سلاح و دیگر ابزارهای مامور ۴۷ فراهم می‌کند. نسخه‌ی تست این حالت شامل ۹ مکان خواهد بود و این تعداد در نسخه‌ی نهایی به ۱۹ افزایش پیدا خواهد کرد.

بازی هیتمن ۳ برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی پلی‌استیشن، ایکس‌باکس، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی در دسترس است. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Eurogamer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه