بازی Hitman: Blood Money Reprisal برای نینتندو سوییچ و موبایل معرفی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

مجموعه هیتمن سابقه زیادی در دنیای گیمینگ دارد. این مجموعه توسط شرکت‌های مختلفی ساخته و عرضه شد که آخرین مورد آن شرکت IO Interactive بود. حال این شرکت اعلام کرده که قصد دارد یک بازی از مجموعه هیتمن را برای پلتفرم‌های موبایل و نینتندو سوییچ عرضه کند. نام این بازی هیتمن: قصاص خون‌بها (Hitman: Blood Money Reprisal) بوده که قرار است پاییز امسال برای موبایل و زمستان برای نینتندو سوییچ عرضه شود.

شرکت IO برای ساخت این بازی با شرکت Feral همکاری کرده تا بتواند بهترین تجربه را به کاربران ارائه دهد. بازی هیتمن: ‌خون‌بها در سال ۲۰۰۶ عرضه شد. این بازی توانست موفقیت بسیار خوبی در دنیای گیمینگ کسب کند و به یکی از بهترین بازی‌های سبک شوتر مخفی‌کاری تبدیل شود. به نوعی بازی خون‌بها توانست مجموعه هیتمن را به شهرت برساند و طرفداران زیادی را بدست بیاورد.

حال شرکت‌های IO و Feral تصمیم گرفتند تا بازی خون‌بها را به پلتفرم‌های جدید بیاورند. این بازی نسبت به قبل پیشرفت بسیار زیادی داشته و به نوعی یک بازسازی کامل به حساب می‌آید. در بازی قصاص خون‌بها امکانات جدیدی مثل حالت Instinct، نقشه کوچک و سلاح‌های جدید به بازی اضافه شده است. همچنین گیم‌پلی این بازی برای پلتفرم‌های ذکر شده بهینه شده تا کاربران بهترین تجربه ممکن را داشته باشند.

hitman blood money reprisal

در بازی قصاص خون‌بها شما ۱۲ مرحله مختلف خواهید داشت. این ۱۲ مرحله آزادی عمل بسیار زیادی به کاربر داده و اجازه می‌دهند تا هرکاری که بخواهد در دنیای بازی انجام دهد. شما مأموریت‌های خاصی دارید که باید آن‌ها را انجام دهید اما طریقه انجام آن‌ها به طور کامل به شما بستگی دارد.

همان‌طور که از مأمور ۴۷ انتظار می‌رود، مأموریت اصلی شما قتل افراد مختلف است. حال اینکه چگونه شما این کار را انجام دهید، به طور کامل به خودتان بستگی دارد. در هر مرحله از بازی آیتم‌ها و وسایل مختلفی وجود دارند که از هر کدام می‌توان برای قتل افراد مورد هدف استفاده کرد.

مجموعه هیتمن بازی بزرگی در پلتفرم موبایل و همراه ندارد. در نتیجه حضور این بازی می‌تواند یک روند بسیار خوب برای این شرکت باشد. نکته اینجاست که این بازی یک بازسازی از عنوان خون‌بها است و در نتیجه امتحان خود را پس داده است. کار اصلی شرکت این است که بازی هیتمن جدید را به طور کامل برای پلتفرم موبایل و سوییچ بهینه کرده تا کاربران بهترین تجربه را داشته باشند.

هنوز تاریخ عرضه دقیق این بازی برای پلتفرم‌ها اعلام نشده ولی به احتمال زیاد نسخه موبایل آن در پاییز امسال عرضه خواهد شد. طرفداران این بازی روی کنسول نینتندو سوییچ نیز باید تا زمستان صبر بکنند.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی نینتندو مدل Switch OLED Neon Blue and Neon Red Joy-Con
کنسول بازی قابل حمل نینتندو سوئیچ مدل Lite


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما