مجموعه‌ی سریالی هیتمن با نویسنده‌ی جان ویک ساخته می‌شود

۲۴ آبان ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

پس از دو فیلم نه چندان خوب، قرار است بازی هیتمن این بار به یک مجموعه‌ی سریالی تبدیل شود. شرکت Hulu خبر داده است که می‌خواهند با همکاری شبکه‌ی تلویزیونی فاکس یک مجموعه‌ی سریالی با اقتباس از بازی هیتمن بسازند. قرار است «درک کولستاد» (Derek Kolstad) نویسندگی این مجموعه را برعهده بگیرد.

سریال هیتمن روی شبکه‌ی Hulu استریم خواهد شد.

درک کولستاد را بیشتر به خاطر نوشتن فیلم نامه‌ی دو قسمت اول فیلم «جان ویک» (John Wick) می‌شناسیم. او هم‌چنین در حال حاضر مشغول نوشتن فیلم نامه‌ی قسمت سوم جان ویک است که در سال ۲۰۱۹ اکران می‌شود. درک کولستاد در حال حاضر قسمت پایلت هیتمن را می‌نویسد و هم‌چنین تهیه کنندگی این مجموعه‌ی سریالی را برعهده دارد.

جزییات دیگری از مجموعه‌ی سریالی هیتمن در دست نداریم، ولی خبرگزاری Deadline می‌گوید که این مجموعه به قصه، دنیا و عناصر بازی اصلی پایبند خواهد بود. نکته‌ی جالب این جاست که Deadline در گزارش خود از ساخت دو بازی جدید هیتمن هم خبر می‌دهد.

استودیوی بازی‌سازی IO Interactive گفته است که مشغول ساخت هیتمن بعدی است، ولی فعلا نمی‌خواهند درباره‌ی آن صحبت کنند.

جدیدترین قسمت مجموعه بازی‌های هیتمن سال گذشته به صورت سریالی عرضه شد و توانست از سوی بازی‌کننده‌ها و منتقدان بازخورد بسیار خوبی بگیرد.

منبع: Polygon

راهنمای تماشای سریال
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar No One

    امیدوارم از بازیش بهتر و ارزش دیدن داشته باشه و یه داستان آبکی نداشته باشه

  2. Avatar علی

    هیچی دیگه میخوان باز فیلم هندی بسازن از بازی به این خوبی. هیتمن یک بازی stealth هست ولی نمیدونم چرا فیلماشو اکشن و بزن بکش میسازن.
    امیدوارم برای بازیگر از خود David Bateson استفاده کنن که حداقل یکم هیبتش به هیتمن بخوره. این هیتمن های توی فیلم خیلی زپرتی و سوسول بودن.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه