HMD ماه آینده سه گوشی جدید نوکیا را معرفی خواهد کرد

۲۵ آبان ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت HMD که صاحب‌ امتیاز برند نوکیا بوده و تمام گوشی‌های نوکیا در یکی دو سال اخیر توسط این شرکت ساخته و عرضه شده است، حالا وعده داده که در تاریخ ۱۴ آذر ماه، سه گوشی جدید نوکیا را معرفی خواهد کرد. در واقع این شرکت با یک پوستر تار که تصویر سه گوشی در آن مشخص شده و هشتگ #ExpectMore زیر آن نوشته شده، معرفی سه گوشی را وعده داده است. مدیر محصول شرکت HMD، آقای Juho Sarvikas اطلاعات بیشتری از دستگاه‌هایی که قرار است معرفی شود، اعلام نکرده است.

با بالابردن میزان روشنایی پوستر مذکور، به نظر می‌رسد که گوشی سمت چپ و گوشی میانی، دارای بریدگی در نمایشگرهای خود خواهند بود اما محصول سمت راست، هیچ بریدگی در نمایشگر خود ندارد. در حال حاضر انتظار داریم که گوشی نوکیا ۸.۱ با بریدگی نمایشگر معرفی شود. گوشی نوکیا ۷.۱ پلاس نیز که در کشور چین با نام X7 فروخته می‌شود، هنوز برای عرضه جهانی آماده نشده است. همچنین یک گوشی پایین رده با نام نوکیا ۲.۱ نیز انتظار داریم معرفی شود که نمایشگری با بریدگی خواهد داشت.

پوستر سمت راست، نسخه روشن شده از پوستر اصلی در فوتوشاپ است.

البته انتظار هم نداشته باشید که گوشی سمت راست در این تصویر، از نمایشگری کاملا بدون حاشیه بهره‌مند باشد. درواقع ممکن است این تصویر متعلق به نوکیا ۹ باشد که با توجه به تصاویر لو رفته از این گوشی، در بالا و پایین نمایشگر این دستگاه حاشیه وجود داشته و از این جنبه شبیه به پرچمداران سامسونگ است. البته نوکیا ۹ احتمالا از سیستم دوربین پنج گانه بهره‌مند خواهد بود که این مورد، این گوشی را بیش از همه برای ما هیجان انگیز می‌کند.

وب‌سایت GSMArena حدس می‌زند با توجه به زمان برگزاری این مراسم که در ماه دسامبر انتخاب شده، ممکن است شاهد پرچمدار نباشیم و صرفا سه گوشی میان‌رده جدید یا حتی گوشی‌هایی که پیش از این دیده‌ایم، برای عرضه به بازار جهانی معرفی شوند. شما در این زمینه چه فکر می‌کنید؟ آیا ممکن است Nokia 9 را بالاخره در تاریخ ۱۴ آذر ماه ببینیم؟

منبع: GSMArena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar مصطفی

    ۱۰ تا دوربین هم پشت نوکیا قرار بگیره دیگه نوکیا زنده نخواهد شد
    سونی هم دیر به خودش بجنبه به سرنوشت نوکیا خواهد پیوست

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه