رتبه‌بندی اساتید هاگوارتز در بازی میراث هاگوارتز؛ از بدترین تا بهترین

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۸ دقیقه
بهترین پروفسورهای هاگوارتز لگسی

بازی «میراث هاگوارتز» (Hogwarts Legacy) چند ماه پیش عرضه شد و توانست با جلب نظر طرفداران و منتقدان موفقیت زیادی را کسب کند و پرفروش‌ترین بازی سال تا به این لحظه باشد. این بازی دوباره فرصتی را فراهم کرد تا طرفداران این جهان جادوگری گرد هم آیند و برای ساعت‌ها از این دنیای فانتزی و مدرسه‌ی هاگوارتز لذت ببرند. هاگوارتز همیشه مکان هیجان‌انگیزی بوده و یکی این جذابیت‌ها همیشه به خاطر اساتید آن بوده است. بازی میراث هاگوارتز هم با فهم این موضوع سعی کرده این موضوع را درون خود انعکاس دهد. به همین خاطر، در این مطلب سعی کردیم پرفسورها یا همان اساتید هاگوارتز در این بازی را از بدترین به بهترین رتبه‌بندی کنیم.

از اساتید دوست‌داشتنی که شور و شوق آن‌ها برای درس و کلاسشان در کل قلعه طنین‌انداز است تا اساتید آرام‌تر و سخت‌کوشی که کمی مرموزتر هستند، همگی در بازی میراث هاگوارتز وجود دارند. واضح است که بعضی از آن‌ها نسبت به دیگران نزد دانش‌آموزان هاگوارتز محبوب‌تر هستند. در ادامه با رتبه‌بندی اساتید هاگوارتز در بازی میراث هاگوارتز همراه باشید.

۱۲. پروفسور بلک (Professor Black)

هاگوارتز لگسی Professor Black

فینیاس نیگلوس بلک (Phineas Nigellus Black) شاید منفورترین مدیر مدرسه‌ای است که هاگوارتز تا به حال دیده است و زمان زیادی طول نمی‌کشد تا دلیل آن را بفهمیم. در روز اول ترم تحصیلی جدید، او اعلام می‌کند که بازی ورزشی محبوب کوییدیچ برای کل سال تحصیلی ممنوع است، تصمیمی که مورد تأسف تمام مدرسه اعم از دانش‌آموزان و اساتید دیگر قرار می‌گیرد.

اگر در کتاب‌های هری پاتر یا فیلم‌های آن مدیر مدرسه‌ی فوق‌العاده‌ای همچون آلبوس دامبلدور را به خاط دارید، پروفسور بلک، نقطه‌ی مخالف آن از نظر محبوبیت است. در طول بازی، شما به‌طور دائمی از زبان دانش‌آموزان و دیگر کارکنان مدرسه شکایات مختلفی را از مدیریت او خواهید شنید. به نظر می‌رسد که او هیچ علاقه‌ای به تحصیل یا رفاه دانش‌آموزان ندارد، و فقط به پرستیژ و جایگاه خود در قالب مدیر هاگوارتز اهمیت می‌دهد.

۱۱. پروفسور بینز (Professor Binns)

هاگوارتز لگسی Professor Binns

پروفسور بینز تنها معلم میراث هاگوارتز است که هنوز هم در زمان هری پاتر در دهه ۱۹۹۰ در هاگوارتز حضور دارد و به نظر می‌رسد که برای قرن‌ها است که دانش‌آموزان را به خواب می‌برد. کاتبرت بینز (Cuthbert Binns) که تا اواخر عمر تدریس می کرد، در صندلی راحتی‌اش از دنیا رفت اما روز بعد به عنوان یک روح برخاست و طبق معمول به تدریس ادامه داد.

درس‌های تاریخ سحر و جادو او به دلیل عدم مشارکت آن‌ها مشهور است و او مهارت خاصی در غوطه‌ورشدن در رابطه با حقایق بی‌فایده دارد. او نه‌تنها یکی از بدترین اساتید بازی است، بلکه در تاریخ هاگوارتز نیز یکی از بدترین‌ها اساتید به شمار می‌رود.

۱۰. پروفسور شاه (Professor Shah)

هاگوارتز لگسی Professor Shah

پروفسور شاه استاد نجوم در بازی میراث هاگوارتز است، رشته‌ای از جادو که در مجموعه‌ی اصلی هری پاتر زیاد دیده نشد. هم با صحبت کردن با او و هم پیدا کردن نامه‌ها در کلاس درس، بازیکنان متوجه می‌شوند که او دانشمندی است که به‌شدت روی ستاره ها متمرکز است.

علاقه شدید و خاص او به این موضوع می‌تواند ساتیاواتی شاه را کمی از ارتباط با شاگردانش دور کند که او را فرد سرد و خشکی می‌بینند. بی‌توجهی او به دیگر علوم جادو هم کمکی به او و میزان محبوبیتش نمی‌کند.

۹. بای هاوین (Professor Howin)

هاگوارتز لگسی Professor Howin

بای هاوین (Bai Howin) پروفسور جانورشناسی در هاگوارتز است و مانند برخی از موجودات جادویی که به آن‌ها علاقه دارد، گریزان و گیج‌کننده باقی می‌ماند. پاپی سویتینگ (Poppy Sweeting)، یکی از دوستداران حیوانات و یکی از دوستان شما در بازی، به نظر می‌رسد که نسبت به پروفسور هاوین نظر چندان مثبت و مساعدی ندارد اما به‌سختی می توان تشخیص داد که آیا نظر دیگر دانش‌آموزان هاگوارتز هم این‌گونه است یا خیر.

یک نکته‌ی بسیار جالب درباره‌ی او این است که بای هاوین در کابینی زندگی می‌کند که روزی به خانه روبیوس هاگرید (Rubeus Hagrid) معروف تبدیل خواهد شد. برای اینکه بتوانید از خانه‌ی پروفسور هاوین دیدن کنید، باید تکنیک جادویی Alohomora را یاد بگیرید. دیدن خانه‌ی او می‌تواند خاطرات شما از خانه‌ی هاگرید در کتاب‌ها و فیلم‌های هری پاتر را زنده کند.

۸. پروفسور اونای (Professor Onai)

هاگوارتز لگسی Professor Onai

در مقایسه با صحبت‌های متناقض پروفسور تریلانی در زمان هری در هاگوارتز، پروفسور مودیوا اونای (Professor Mudiwa Onai) استاد پیشگویی برجسته‌ای است. اگرچه بازیکنان نمی‌توانند در بازی پیشگویی زیادی را تجربه کنند، با گوش دادن به صحبت‌های همکلاسی‌های خود می‌توانند بشنوند که او چه به‌عنوان یک معلم و چه به‌عنوان پیشگو چقدر عالی است.

او همچنین مادر یکی از مهم‌ترین دوستان شما در بازی یعنی ناتسی اونا (Natsai Onai) است و در طول بازی و با گفتگو با هرکدام از این دو شخصیت، می‌توانید چیزهای بیشتری را درباره‌ی پروفسور اونا و دخترش و گذشته‌ی آن‌ها متوجه شوید. اونای درباره‌ی پروفسور ویزلی هم حرف‌های جالبی برای گفتن دارد.

۷. مادام کاگاوا (Madam Kogawa)

هاگوارتز لگسی Madame Kogawa

خانم چیو کوگاوا یک ساحره‌ی ژاپنی است و تقریباً به یک بازیکن حرفه‌ای کوییدیچ در کشور خود تبدیل شده است. او پس از کار در کنار پروفسور ویزلی، به‌عنوان مربی جدید پرواز در هاگوارتز دعوت شد.

با صحبت کردن با او، بازیکنان از حس باورنکردنی افتخار و خویشتن‌داری او یاد می‌کنند که او امیدوار است همه این‌ها را در وجود شاگردانش هم ببیند و به آن‌ها منتقل کند. او به عنوان یکی از طرفداران پرشور کوییدیچ، یکی از اساتیدی است که دانشجویان می‌توانند بیشترین ارتباط را با او داشته باشند و البته مشخص است که او از جمله اساتیدی است که از تصمیم پروفسور بلک برای لغو مسابقات کوییدچ امسال شاکی است.

۶. پروفسور هِکِت (Professor Hecat)

هاگوارتز لگسی Professor Hecat

پروفسور دینا هِکِت (Dinah Hecat) یکی از اساتید سخت‌کوش هاگوارتز است و به نظر می‌رسد که برای مدت زیادی است که توانسته به‌عنوان استاد درس مهم «دفاع در برابر جادوی سیاه» حضور داشته باشد.

به طور طبیعی، بازیکنان طلسم های و جادوهای قدرتمند زیادی را از پروفسور هکت یاد خواهند گرفت که همه آن‌ها در جریان بازی برای مقابله با قوی‌ترین دشمنان مهم هستند. او به عنوان یک عضو سابق در وزارتخانه، گذشته‌ی جذابی نیز دارد.

۵. پروفسور ویزلی (Professor Weasley)

هاگوارتز لگسی Professor Weasley

به دلیل بی کفایتی مدیر مدرسه، پروفسور ماتیلدا ویزلی (Professor Matilda Weasley) عملکردی بیشتر از یک معاون رئیس را در این دوران هاگوارتز نشان می‌دهد. او همچنین نقش مهمی در کمک به بازیکنان برای اقامت در هاگوارتز و ادامه تحصیل آن‌ها ایفا می‌کند.

با پیشروی در داستان و همچنین صحبت با شخصیت‌های دیگر مانند پروفسور اونای و مادام کوگاوا، بازیکنان متوجه خواهند شد که پروفسور تغییر شکل هاگوارتز بیش از آنچه که در ابتدا به نظر می‌رسد، چیزهایی در چنته دارد. به عنوان مثال، او یک بار به عنوان یک نفرین‌شکن برای وزارتخانه به دنیا سفر کرد. همچنین شما هم در جریان بازی کمک‌های زیادی از پروفسور ویزلی دریافت خواهید کرد.

۴. پروفسور شارپ (Professor Sharp)

هاگوارتز لگسی Professor Sharp

پروفسور ایسوپ شارپ (Professor Aesop Sharp) ممکن است به دلیل ذات سخت‌گیربودنش محبوب‌ترین استاد هاگوارتز نباشد، اما نمی‌توان این واقعیت را انکار کرد که دانش‌آموزان هاگوارتز چیزهای بسیار ارزشمندی را در درس معجون‌سازی به خاطر آموزش‌های فردی با این تجربه‌ی بالا یاد گرفته‌اند و به افراد پخته‌تری تبدیل شده‌اند.

پروفسور شارپ به‌عنوان یک Auror سابق، می‌تواند دانش‌آموزان خود را برای خطرات و واقعیت‌های دنیای بیرون آماده و در عین حال زمینه‌ای محکم برای آن‌ها در درس معجون‌سازی فراهم کند. اگر بازیکنان می‌خواهند درباره گذشته‌ی جذاب او، از جمله دلیل لنگ بودن او بیشتر بدانند، می‌توانند بعد از کلاس از او بپرسند.

۳. پروفسور گارلیک (Professor Garlick)

هاگوارتز لگسی Professor Garlick

پروفسور گارلیک احتمالاً جوان‌ترین استاد هاگوارتز در بازی میراث هاگوارتز است که درس گیاه‌شناسی را آموزش می‌دهد. میرابل گارلیک (Mirabel Garlick) یکی از پروفسورهایی است که هر بار که در صحنه ظاهر می‌شود، می‌توانیم شور و اشتیاق فراوان او برای تخصصش و همچنین برای آموزش به دانش‌آموزان را ببینیم.

با این حال، بازیکنان با بررسی گذشته او در هاگوارتز متوجه خواهند شد که او همیشه مثل الان جادوگر مطمئنی نبوده است. همان‌طور که گیاه‌شناسی به شکوفایی او کمک کرده است، او به کمک کردن به رشد شاگردانش در داخل و خارج از گلخانه اعتقاد دارد. طبیعت شاد او به این معنی است که هر کدام از درس‌های او پر از سرگرمی است. گارلیک در جریان بازی هم طلسم‌های مفیدی را به بازیکن یاد خواهد داد.

۲. پروفسور فیگ (Professor Fig)

هاگوارتز لگسی Professor Fig

اگرچه به نظر نمی‌رسد که او تدریس زیادی را در طول بازی در هاگوارتز انجام دهد اما به هر حال الیزار فیگ (Eleazar Fig)  یکی از پروفسورهای هاگوارتز است. با این حال، اهمیت او در چیز دیگری نهفته است. پروفسور فیگ به‌عنوان همراه اصلی در سفر بازیکن برای دانستن بیشتر درباره‌ی جادوی باستانی و همچنین رازهای آن است. او زمان زیادی دارد تا خود را به‌عنوان یکی از بهترین شخصیت‌های بازی تثبیت کند. او به‌نوعی استاد راهنمای شخصیت اصلی در این بازی است و نقش کلیدی را در این ماجراجویی ایفا می‌کند.

یکی از بهترین ویژگی‌های او این است که چگونه با شخصیت اصلی مانند یک بزرگسال رفتار می‌کند. بی‌اعتنایی او به بعضی از قوانین، به‌خصوص قوانینی که مدیر مدرسه وضع می‌کند، او را برای شما دوست‌داشتنی‌تر هم می‌کند.

۱. پروفسور رونِن (Professor Ronen)

هاگوارتز لگسی Professor Ronen

هیچکسی مثل پروفسور آبراهام رونن (Professor Abraham Ronen) نیست و خوشبختانه بازیکنان می‌توانند در روز اول در کلاس درس او شرکت کنند. اشتیاق او برای تدریس همه‌جا را فرا می‌گیرد، از درس‌های سرگرم‌کننده و جذاب او گرفته تا لبخند همیشگی و نگاه مثبتش همیشه برای بازیکن و برای دانش‌آموزان هاگوارتز تأثیرگذار است.

پروفسور رونن به تعادل در آموزش اعتقاد دارد و همیشه بهترین علایق دانشجویان را در دل دارد. در واقع نامه ای خطاب به پروفسور بینز را می‌توان پیدا کرد که در آن پرفسور رونن امیدوار است تا بتواند به بهبود تجربه‌ی دانشجویان در کلاس‌های تاریخ جادو کمک کند. البته همه‌ی این ها به شکلی صمیمانه‌ای نوشته شده است.

بازی میراث هاگوارتز در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس/ اس، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و کامپیوترهای شخصی عرضه شده است.  نسخه‌ی نینتندو سوییچ این بازی هم قرار است در تاریخ ۲۵ ژوئیه وارد بازار شود.

نظر شما درباره‌ی رتبه‌بندی اساتید مختلف بازی میراث هاگوارتز چیست؟ شما از کدام اساتید بیشتر از همه خوشتان آمده است و توانسته‌اید با آن‌ها ارتباط بیشتری برقرار کنید؟

منبع: Gamerant


بازی فکری مدل کارآگاهان فراطبیعی

بازی فکری مانترا مدل جادوی کهن

بازی فکری مدل گریم ماسکریدبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما