تریلرها‌ی جدید میراث هاگوارتز چهار گروه اصلی مدرسه را معرفی می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
hogwarts legacy

بازی هاگوارتز لگاسی (Hogwarts Legacy) یکی از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۲۳ است. مخصوصاً اگر طرفدار دنیای هری پاتر باشید قطعاً برای این بازی شوق زیادی دارید. از طرفی هاگوارتز لگاسی به شما اجازه خواهد داد تا داستان خود را در دنیای هری پاتر بسازید که آرزوی هر فرد طرفدار این مجموعه است!

حال چندی پیش سازندگان این بازی یک ویدئو از روند ساخت بازی هاگوارتز لگاسی به نام بازگشت به هاگوارتز (Back to Hogwarts) منتشر کردند. در این ویدئو اطلاعات زیادی از بازی هاگوارتز لگاسی وجود دارد. همینطور اینکه یک نگاه به روند ساخت بازی در آن انداخته می‌شود که جالب است.

اول از همه یک ایستر اگ (Easter Egg) به طرفداران نشان داده شد. در اصل در بازی هاگوارتز لگاسی تعداد زیادی از این دسته موارد وجود دارند و به همین دلیل این اتفاق به صورت ناخواسته افتاد. با اینحال در این ایستر اگ ماجراجویی موتور موجود جادویی هگرید (Hagrid’s Magical Creatures Motorbike Adventure) نشان داده شد.

هاگوارتز لگاسی

یکی از موارد جالب معرفی شده اتصال دو اکانت برادران وارنر و طرفداران هری پاتر (Harry Potter Fan Club) است. با اینکار طرفداران می‌توانند چوبدستی‌ها و مواردی را که از قبل طراحی کردند را وارد بازی کنند. این موضوع برای طرفداران هری پاتر بسیار خوشایند است. مخصوصاً اینکه بازی حالت نقش آفرینی داشته و آزادی عمل بازیکنان بسیار زیاد است. به همین دلیل می‌توانند در میانه راه ظاهر و چوبدستی خود را تغییر دهند.

اتصال دو اکانت به یکدیگر تعدادی مورد دیگر را نیز در بازی باز می‌کند تا افراد بیشتر مشتاق به این کار بشوند. همینطور اینکه اگر تا الان چوبدستی خود را طراحی نکردید، حال بهترین فرصت است تا این کار را انجام دهید.

در کنار همه این موارد در این ویدئو نگاهی هم به محل استقرار گروه‌های مختلف در بازی انداخته شد. هر چهار گروه اصلی در هاگوارتز، در بازی هاگوارتز لگاسی هم حضور داشته و بازیکنان به صورت رندوم در یکی قرار می‌گیرند. همگی نیز یک مقر خاص داشته و بازیکنان می‌توانند کرکترهای زیادی را در آن ملاقات کنند.

  • ورودی اسلیثرین (Slytherin) پشت یک نماد مار که اطراف یک سنگ پیچیده، پنهان شده است.
  • گریفیندور (Gryffindor) در یکی از بلندترین برج‌های ساختمان قرار دارد.
  • ریونکلاو (RavenClaw) بسیار گرم و دوست داشتنی است.
  • هافلپاف (HufflePuff) هم در مکانی قرار دارد که نور بسیاری در آن وجود دارد.

جزئیات زیادی در بازی هاگوارتز لگاسی وجود دارد که بازیکنان می‌توانند در آن بگردند. البته شما باید بسیار خلاق باشید و به دنیای هری پاتر علاقه داشته باشید تا بتوانید از دنیای بازی هاگوارتز لگاسی نهایت لذت را ببرید.

بازی هاگوارتز لگاسی در تاریخ ۲۱ بهمن (۱۰ فوریه سال ۲۰۲۳) برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه کامپیوتر عرضه خواهد شد.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما