ببینید؛ نسخه کالکتورز ادیشن بازی میراث هاگوارتز یک چوبدستی دارد

۵ شهریور ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Hogwarts Legacy

بازی هاگوارتز لگاسی (Hogwarts Legacy) یکی از مورد انتظارترین عناوین سال ۲۰۲۳ میلادی است. این بازی در دنیای هری پاتر جریان داشته و طرفداران این مجموعه به شدت برای عرضه این بازی شوق دارند. چندی پیش نیز یک تریلر از داستان بازی و استفاده از هنرهای تاریک منتشر شد.

یکی از نسخه‌های خاص هر عنوانی، نسخه کالکتورز ادیشن (Collector’s Edition) است. معمولاً در این نسخه یک مجسمه یا نماد از بازی وجود دارد. همینطور اینکه قیمت بسیار بالاتری هم نسبت به نسخه‌های دیگر دارد. به همین دلیل برای مجموعه‌داران ساخته شده است. حال اگر از این افراد هستید یا به بازی هاگوارتز لگاسی بسیار علاقه دارید، از نسخه کالکتورز ادیشن این بازی رونمایی شد. در نسخه کالکتورز ادیشن هاگوارتز لگاسی موارد زیر وجود دارند:

  • نسخه دلوکس (Deluxe Edition) بازی
  • یک قاب فلزی از بازی
  • یک چوبدستی کهن و جادویی!
  • یک نگه‌دارنده برای چوبدستی به شکل کتاب جادویی؛ زمانی که این کتاب به برق متصل می‌شود چوبدستی به صورت معلق در می‌آید.

کالکتورز ادیشن هاگوارتز لگاسی

همانطور که می‌بینید تمامی موارد داخل این بسته حالت جادویی داشته و به بازی اشاره دارد. قیمت نسخه کالکتورز ادیشن هم حدود ۳۰۰ یورو بوده که نسبت به قیمت عادی بسیار بسیار بیشتر است. با این حال با توجه به موارد جالبی که می‌گیرید، ارزش خرید را دارد. البته اگر از طرفداران هری پاتر یا بازی هاگوارتز لگاسی هستید.

بازی هاگوارتز لگاسی در سبک نقش آفرینی و جهان باز بوده که داستان یک نوآموز را بیان می‌کند. به طور کلی داستان بازی نیز بسیار متغیر بوده و به شما تجربه یک دانش آموز در مدرسه هاگوارتز بودن را ارائه می‌کند. داستان بازی با فیلم‌های هری پاتر تداخل ندارد. به دلیل اینکه حدود ۱۰۰ سال قبل از آن جریان داشته است. با اینحال شما کرکترهای آشنایی را در طول تجربه خود ملاقات خواهید کرد.

استودیوی سازنده این بازی آوالانچ (Avalanche) بوده و تا الان تریلرهای بسیار خوبی از آن نشان داده است. بحث اصلی اینجاست که دنیای هری پاتر دارای پتانسیل بسیار زیادی بوده و به همین دلیل طراحی یک عنوان جهان باز در آن کاملاً منطقی به نظر می‌رسد. اینکه کرکتر شما یک شخصیت کاملاً جدید است هم ایده بسیار جالبی است. به دلیل اینکه بازی حالت سند باکس به خود گرفته تا بازیکنان داستان خود را بسازند.

در ابتدا عرضه بازی هاگوارتز لگاسی برای سال ۲۰۲۲ برنامه ریزی شده بود. با اینحال شرکت سازنده چندی پیش اعلام کرد که نیاز به زمان بیشتری برای تکمیل این عنوان گسترده دارد. به همین دلیل بازی هاگوارتز لگاسی در تاریخ ۲۱ بهمن (۱۰ فوریه ۲۰۲۳) برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه کامپیوتر عرضه خواهد شد. نسخه نینتندو سوییچ هنوز تاریخ عرضه مشخصی ندارد.

منبع: VideoGamesChronicle.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه